JOTI 2015

:: Četvrtak, 19. listopada 2017. :: 20:03 ::
:: JOTI JE PROŠAO! ::

Osobni rezultati

Legenda
  • • u popisu kontakata označava:
  • P - prvi kontaktirao s nekom zemljom
  • M - kontakt sa zemljom s kojom je ostvareno manje od 10 kontakta

Na ovoj stranici možete vidjeti osobne (pojedinačne) rezultate registriranih korisnika.

Samo registrirani korisnici mogu sudjelovati u nagradnoj igri. Ukoliko i vi želite sudjelovati u nagradnoj igri možete se registrirati na stranici REGISTRACIJA.

Korisnici su poredani prema broju bodova. Tablica s brojem bodova, kao i uputstva o igri se nalaze na stranici ZADATAK. Ako se još niste registrirali napravite to na stranici REGISTRACIJA, a ukoliko jeste onda se možete logirati na stranici LOGIN i krenuti u osvajanje bodova.

Ukoliko primjetite neku nepravilnost u bodovnoj listi javite na e-mail joti@scoutpark.net.

Ukupno natjecatelja: 58

1. matej - OI "Jarun" Rezultat: 356
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    cabargo    NED u 3:43 sati 1
• •    2.  Australija    Maddington    NED u 4:10 sati 1
• •    3.  Australija    Waylen basy    SUB u 5:18 sati 1
• •    4.  Australija    Childers    NED u 4:16 sati 1
• •    5.  Australija    Erindale Rover Crew    NED u 4:12 sati 1
• •    6.  Australija    1st Jerrbomberra    NED u 4:50 sati 1
• •    7.  Australija    palmwoods cub    NED u 4:00 sati 1
• •    8.  Australija    kellyville    SUB u 14:19 sati 1
• •    9.  Australija    beconehill    NED u 1:29 sati 1
• •    10.  Australija    2nd bunbury sea    NED u 3:56 sati 1
• •    11.  Australija    seaford medows    NED u 4:51 sati 1
• •    12.  Australija    1st allambie heights    NED u 2:10 sati 1
• •    13.  Australija    mackay city central    NED u 3:07 sati 1
• •    14.  Australija    1st ballam park    NED u 1:59 sati 1
• •    15.  Australija    1st south frankston    NED u 0:53 sati 1
• •    16.  Australija    1ST KANIVA    NED u 0:43 sati 1
• •    17.  Australija    5th mildura    NED u 3:14 sati 1
• •    18.  Australija    gidge    NED u 1:46 sati 1
• •    19.  Cipar    53rd St.Barnabas    NED u 3:24 sati 1
• •    20.  Cipar    53rd ST barnabas    NED u 3:48 sati 1
• •    21.  Cipar    283 scouts    SUB u 15:23 sati 1
• •    22.  Danska    junier    NED u 2:54 sati 1
• •    23.  Danska    hovedgaard    SUB u 21:12 sati 1
• •    24.  Egipat    shames scouting    NED u 19:52 sati 1
• •    25.  Egipat    shereen    SUB u 21:00 sati 1
• •    26.  Egipat    seif    NED u 3:13 sati 1
• •    27.  Egipat    fekra    NED u 16:44 sati 1
• •    28.  Filipini    monarch    NED u 3:16 sati 1
• •    29.  Hrvatska    dubrava    SUB u 23:36 sati 1
• •    30.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 13:57 sati 1
• •    31.  Hrvatska    kamengrad    SUB u 22:40 sati 1
• •    32.  Hrvatska    iovallios    SUB u 14:59 sati 1
• •    33.  Hrvatska    zelena patrola    NED u 0:30 sati 1
• •    34.  Hrvatska    Mihaljevica    SUB u 14:23 sati 1
• •    35.  Indija    VANCHI ROVERS CREW    NED u 4:58 sati 1
• •    36.  Indija    Great General Sudirman    NED u 5:00 sati 1
• •    37.  Indonezija    Gudep sma 1 tondano    NED u 4:50 sati 1
• •    38.  Indonezija    kwartin cabang batam    SUB u 14:24 sati 1
• •    39.  Indonezija    SMPN 3 Majalengka    NED u 5:24 sati 1
• •    40.  Indonezija    saka bakti husada    SUB u 14:21 sati 1
• •    41.  Indonezija    cut nyak dien    NED u 5:09 sati 1
• •    42.  Indonezija    ambalan cakradipura candrakirana    NED u 3:31 sati 1
• •    43.  Indonezija    trida karya    NED u 4:14 sati 1
• •    44.  Indonezija    penggalang    SUB u 17:47 sati 1
• •    45.  Indonezija    Ambalan    NED u 2:15 sati 1
• •    46.  Indonezija    penegak    SUB u 17:46 sati 1
• •    47.  Indonezija    siaga    SUB u 17:44 sati 1
• •    48.  Indonezija    Dewan Ambalan Brawijaya    NED u 17:38 sati 1
• •    49.  Indonezija    lotuskarya    NED u 5:04 sati 1
• •    50.  Indonezija    gerakan pramuka    SUB u 15:14 sati 1
• •    51.  Irska    ireland raphoe    NED u 16:54 sati 1
• •    52.  Irska    1st Kerry scouts    NED u 16:46 sati 1
• •    53.  Italija    aci catena 1    SUB u 20:56 sati 1
• •    54.  Izrael    Sadaqa girl-guides    NED u 23:23 sati 4
• •    55.  Izrael    sadaqa    NED u 17:11 sati 4
• •    56.  Južnoafrička Rep.    Bothasig Girl Guides    SUB u 22:32 sati 4
• •    57.  Južnoafrička Rep.    4th Durban    SUB u 20:42 sati 4
• •    58.  Kanada    wapiti    SUB u 14:58 sati 1
• •    59.  Kanada    beconsfield hights    NED u 4:03 sati 1
• •    60.  Kanada    The Mighty Mighty 60th Winnipeg    NED u 3:36 sati 1
• •    61.  Kanada    70th troop    SUB u 15:22 sati 1
• •    62.  Kostarika    Grupo San Jorge 83    NED u 18:27 sati 1
• •    63.  Libanon    scout national orthodox    NED u 18:27 sati 4
• •    64.  Malezija    troop 09    NED u 3:04 sati 1
• •    65.  Malezija    Lai Meng    NED u 5:13 sati 1
• •    66.  Malezija    Bear Pride Scout Group and fighting falcon    NED u 3:21 sati 1
• •    67.  Malezija    130th Petaling scout troop    NED u 5:20 sati 1
• •    68.  Malezija    104th petaling    NED u 16:21 sati 1
• •    69.  Malezija    37 petaling    NED u 3:40 sati 1
• •    70.  Malta    Mosta Scouts Group    NED u 20:02 sati 4
• •    71.  Malta    S.T. augustines air scouts    SUB u 14:31 sati 4
• •    72.  Meksiko    Heyerdahl    NED u 2:47 sati 1
• •    73.  Meksiko    tigers    NED u 5:07 sati 1
• •    74.  Meksiko    lobenix    SUB u 22:25 sati 1
• •    75.  Meksiko    Roald Amundsen    NED u 4:43 sati 1
• •    76.  Meksiko    Teocalli    SUB u 23:39 sati 1
• •    77.  Meksiko    troop linx    SUB u 22:26 sati 1
• •    78.  Nigerija    6 apapa scout group    SUB u 22:35 sati 5
• •    79.  Nizozemska    Scouting Hellevoetsluis    SUB u 15:55 sati 1
• •    80.  Nizozemska    Santanero    SUB u 20:58 sati 1
• •    81.  Norveška    Froland scoutgroup    SUB u 17:30 sati 1
• •    82.  Norveška    teddy bear    SUB u 22:44 sati 1
• •    83.  Novi Zeland    1st taupo scouts    NED u 2:27 sati 1
• •    84.  Novi Zeland    wolfs    NED u 3:01 sati 1
• •    85.  Novi Zeland    Opoho    NED u 1:35 sati 1
• •    86.  Novi Zeland    1st hamilton north    NED u 4:30 sati 1
• •    87.  Novi Zeland    brooklyn    SUB u 22:29 sati 1
• •    88.  Novi Zeland    Bishopdale Harewood    SUB u 20:32 sati 1
• •    89.  Novi Zeland    st.johs    SUB u 21:46 sati 1
• •    90.  Novi Zeland    s.o.s rangers    NED u 4:25 sati 1
• •    91.  Njemačka    Kærne-trop    NED u 0:28 sati 1
• •    92.  Pakistan    city public scout unit    NED u 16:45 sati 4
• •    93.  Pakistan    ismaili group rawalpindi    NED u 17:31 sati 4
• •    94.  Panama    group #11    NED u 19:59 sati 4
• •    95.  Peru    comunidad    NED u 4:56 sati 4
• •    96.  Peru    San miguel 21    NED u 16:50 sati 4
• •    97.  Peru    138 San Juan    NED u 3:25 sati 4
• •    98.  Poljska    hawks    SUB u 20:54 sati 1
• •    99.  Portugal    troop 23    NED u 17:10 sati 1
• •    100.  Portugal    samouco scouts air    NED u 2:48 sati 1
• •    101.  Puerto Rico (SAD)    troop 1167    NED u 3:15 sati 4
• •    102.  Rusija    J. N.I.    NED u 3:21 sati 4
• •    103.  SAD - Colorado    Pack87    NED u 2:20 sati 5
• •    104.  SAD - Havaii    aloha32    NED u 3:19 sati 5
• •    105.  SAD - Illinois    Troop 300    SUB u 23:13 sati 4
• •    106.  SAD - Kalifornija    60852    SUB u 23:48 sati 5
• •    107.  SAD - Kalifornija    troop 223    NED u 3:39 sati 4
• •    108.  SAD - Michigan    troop 408    NED u 4:18 sati 4
• •    109.  SAD - New Jersey    tabernacle new jersey    NED u 0:38 sati 4
• •    110.  SAD - Ohio    Chillicothe District of Tecumseh Council    NED u 19:49 sati 4
• •    111.  SAD - South Carolina    pack11    SUB u 17:33 sati 5
• •    112.  SAD - Texas    pack105    NED u 3:31 sati 4
• •    113.  SAD - Texas    pack 612    NED u 20:23 sati 4
• •    114.  SAD - Virginia    troop 1196    SUB u 21:06 sati 5
• •    115.  SAD - Virginia    Troop 670    NED u 4:40 sati 4
• •    116.  Srbija    lola    NED u 18:21 sati 1
• •    117.  Srbija    remizijana bela palanka    SUB u 14:28 sati 1
• •    118.  Srbija    Bajina Basta    NED u 19:32 sati 1
• •    119.  Srbija    breza    NED u 18:26 sati 1
• •    120.  Srbija    coce    SUB u 21:22 sati 1
• •    121.  Srbija    bosko palkovjevic pinki    NED u 18:19 sati 1
• •    122.  Švedska    Ludvika scout group    SUB u 20:37 sati 1
• •    123.  Švedska    Täby Kyrkby Scoutkår    NED u 16:32 sati 1
• •    124.  Švedska    sofia scoutkår    NED u 12:34 sati 1
• •    125.  Švedska    enkopings scoutkan    SUB u 14:57 sati 1
• •    126.  Švicarska    mendrisio    SUB u 23:01 sati 1
• •    127.  Velika Britanija    cleatn scouts    SUB u 14:10 sati 1
• •    128.  Velika Britanija    tullis explorers    SUB u 20:26 sati 1
• •    129.  Velika Britanija    chatsworth    SUB u 15:16 sati 1
• •    130.  Velika Britanija    1st/4th    SUB u 16:00 sati 1
• •    131.  Velika Britanija    Pontefract Scouts    NED u 2:31 sati 1
• •    132.  Velika Britanija    1st Sedbergh Explorers    NED u 16:36 sati 1
• •    133.  Velika Britanija    15th romsy    NED u 16:27 sati 1
• •    134.  Velika Britanija    1st Clare scouts    NED u 16:26 sati 1
• •    135.  Velika Britanija    Gladiator explorer scouts    NED u 16:21 sati 1
• •    136.  Velika Britanija    127th St Anne’s scouts    NED u 5:27 sati 1
• •    137.  Velika Britanija    1st sawley    NED u 5:21 sati 1
• •    138.  Velika Britanija    40th fife touch    NED u 5:16 sati 1
• •    139.  Velika Britanija    1st northop hall    NED u 4:17 sati 1
• •    140.  Velika Britanija    1stliss    NED u 4:03 sati 1
• •    141.  Velika Britanija    northop hall scouts    NED u 3:00 sati 1
• •    142.  Velika Britanija    1st liss scouts    NED u 2:37 sati 1
• •    143.  Velika Britanija    79th Reading    SUB u 20:55 sati 1
• •    144.  Velika Britanija    1st chorley methadisat    NED u 1:57 sati 1
• •    145.  Velika Britanija    NORTHOP HALL    NED u 1:01 sati 1
• •    146.  Velika Britanija    Redditch district explorers    NED u 1:00 sati 1
• •    147.  Velika Britanija    king    NED u 0:42 sati 1
• •    148.  Velika Britanija    1 bodicote    SUB u 23:43 sati 1
• •    149.  Velika Britanija    5th Carmarthen    SUB u 23:35 sati 1
• •    150.  Velika Britanija    2nd Wombourne    SUB u 23:25 sati 1
• •    151.  Velika Britanija    Broadstais vicking esu    SUB u 23:08 sati 1
• •    152.  Velika Britanija    broadstairs viking esu    SUB u 21:49 sati 1
• •    153.  Velika Britanija    4th Daventry    SUB u 21:40 sati 1
• •    154.  Velika Britanija    1st crocerene    SUB u 21:04 sati 1
• •    155.  Velika Britanija    1ST pONTEFRACT    NED u 2:40 sati 1
• •    156.  Venezuela    la salle    NED u 2:58 sati 1
• •    157.  Venezuela    san benito 20    NED u 16:48 sati 1
• •    158.  Vijetnam    Bac Dau group    SUB u 21:13 sati 5
2. DORA_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 326
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Armenija    Refugeles    SUB u 23:33 sati 4
• •    2.  Australija    lepsa    NED u 13:13 sati 1
• •    3.  Australija    summer sun    NED u 21:18 sati 1
• •    4.  Australija    big black    NED u 17:15 sati 1
• •    5.  Australija    loversaa    NED u 10:14 sati 1
• •    6.  Australija    hotNcold    NED u 18:04 sati 1
• •    7.  Australija    teen cup    NED u 22:02 sati 1
• •    8.  Australija    black cat    NED u 13:09 sati 1
• •    9.  Austrija    suchte str    NED u 21:10 sati 1
• •    10.  Austrija    pokè ball    NED u 12:00 sati 1
• •    11.  Austrija    chocko    NED u 22:19 sati 1
• •    12.  Benin    6una reka    NED u 10:18 sati 5
• •    13.  Dominikanska Republika    47jevs    NED u 16:15 sati 5
• •    14.  Egipat    Hlipid    SUB u 23:20 sati 1
• •    15.  Finska    Klas blink    SUB u 23:25 sati 1
• •    16.  Finska    jukuku    NED u 9:24 sati 1
• •    17.  Gvajana    Klockes    SUB u 21:28 sati 5
• •    18.  Honduras    cipanica    NED u 22:31 sati 4
• •    19.  Hrvatska    Bijeli javor    SUB u 22:22 sati 1
• •    20.  Hrvatska    Betlehem    SUB u 23:02 sati 1
• •    21.  Hrvatska    picoki    NED u 9:10 sati 1
• •    22.  Hrvatska    3. Maj    SUB u 22:55 sati 1
• •    23.  Hrvatska    Lepoglava    SUB u 23:01 sati 1
• •    24.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 22:47 sati 1
• •    25.  Hrvatska    Jarun    SUB u 22:58 sati 1
• •    26.  Irak    Zambava    SUB u 23:21 sati 5
• •    27.  Jemen    quipis    SUB u 20:57 sati 5
• •    28.  Jemen    torn 6fik    NED u 22:35 sati 4
• •    29.  Južnoafrička Rep.    Bilbonikus    NED u 7:50 sati 4
• •    30.  Libanon    Pokémon    NED u 8:11 sati 4
• •    31.  Lihtenštajn    bees low    NED u 19:57 sati 5
• •    32.  Makedonija    Plima    SUB u 22:07 sati 5
• •    33.  Makedonija    reduzla    NED u 22:09 sati 4
• •    34.  Malavi    Hijanici    SUB u 22:07 sati 5
• •    35.  Maroko    autoy    NED u 20:28 sati 5
• •    36.  Meksiko    leona boys    NED u 9:21 sati 1
• •    37.  Monako    romia    NED u 11:40 sati 5
• •    38.  Nikaragva    jibi7th    NED u 22:24 sati 4
• •    39.  Nizozemska    fizi    SUB u 22:28 sati 1
• •    40.  Novi Zeland    Onix rock    NED u 7:58 sati 1
• •    41.  Oman    rusnejska    NED u 17:32 sati 4
• •    42.  Paragvaj    Kilton    SUB u 22:35 sati 5
• •    43.  SAD - Havaii    11ropes    NED u 18:46 sati 4
• •    44.  SAD - Idaho    Pali mons    NED u 7:57 sati 5
• •    45.  SAD - Illinois    009top    NED u 14:23 sati 4
• •    46.  SAD - Indiana    Dracos    SUB u 22:26 sati 5
• •    47.  SAD - Nebraska    Red dott    SUB u 23:19 sati 5
• •    48.  SAD - New Hampshire    9th jaly    NED u 17:10 sati 5
• •    49.  SAD - Virginia    Sandiana    SUB u 22:34 sati 4
• •    50.  Sejšeli    zipi ko3    NED u 20:28 sati 5
• •    51.  Senegal    Kalo fima    SUB u 20:37 sati 5
• •    52.  Srbija    Lola    SUB u 23:03 sati 1
• •    53.  Srbija    mihajlovac    NED u 10:54 sati 1
• •    54.  Srbija    Bajina bašta    SUB u 22:44 sati 1
• •    55.  Srbija    lola    NED u 20:24 sati 1
• •    56.  Srbija    b.p. pinki    NED u 20:20 sati 1
• •    57.  Srbija    remizijana    NED u 11:01 sati 1
• •    58.  Srbija    Ratko vujovič čoče    SUB u 23:09 sati 1
• •    59.  Tanzanija    Diminiklano    SUB u 19:36 sati 5
• •    60.  Tanzanija    Polikoli    NED u 15:18 sati 4
• •    61.  Urugvaj    hasks    NED u 20:30 sati 5
• •    62.  Velika Britanija    8th sutton    NED u 20:44 sati 1
3. karla123 - OI "Klasje" Rezultat: 264
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    lan-ligan    SUB u 18:18 sati 1
• •    2.  Bangladeš    holbospejdrene    SUB u 21:21 sati 1
• •    3.  Barbados    baŗakŗehir kulübü    SUB u 13:00 sati 4
• •    4.  Barbados    7.naanaubu    NED u 21:00 sati 4
• •    5.  Bolivija    petrus en paulus    SUB u 21:00 sati 4
• •    6.  Bosna i Hercegovina    lukavica    SUB u 23:22 sati 1
• •    7.  Bosna i Hercegovina    spartak    SUB u 23:20 sati 1
• •    8.  Bosna i Hercegovina    22april    SUB u 14:01 sati 1
• •    9.  Bosna i Hercegovina    sarajevo    SUB u 23:20 sati 1
• •    10.  Brazil    Aruanã    NED u 12:00 sati 1
• •    11.  Eritreja    kandwick    SUB u 21:15 sati 5
• •    12.  Etiopija    freeminer explorer south    SUB u 22:31 sati 4
• •    13.  Etiopija    1starmrtage    SUB u 22:41 sati 4
• •    14.  Filipini    15th st peters sea scouts    SUB u 20:29 sati 1
• •    15.  Honduras    17.stredisko    SUB u 21:00 sati 4
• •    16.  Hrvatska    hrast    SUB u 23:20 sati 1
• •    17.  Hrvatska    klasje    SUB u 23:20 sati 1
• •    18.  Hrvatska    oi hrast    SUB u 20:30 sati 1
• •    19.  Hrvatska    zeleni odred    SUB u 18:39 sati 1
• •    20.  Iran    ragusa 2    SUB u 22:00 sati 5
• •    21.  Italija    firenze    SUB u 18:41 sati 1
• •    22.  Japan    キツネ    SUB u 13:17 sati 4
• •    23.  Kanada    68thgroup    SUB u 22:42 sati 1
• •    24.  Katar    7th linclan    SUB u 18:40 sati 5
• •    25.  Liberija    orion ixll    SUB u 21:35 sati 5
• •    26.  Madagaskar    cuitlahuac    SUB u 23:05 sati 5
• •    27.  Mašarska    nemila    SUB u 23:20 sati 4
• •    28.  Malezija    pengakap    SUB u 18:45 sati 1
• •    29.  Meksiko    ah kinoob    SUB u 18:40 sati 1
• •    30.  Mikronezija    holbospejderne    SUB u 21:22 sati 5
• •    31.  Namibija    scouting hamaland doetinchem    SUB u 23:30 sati 4
• •    32.  Nikaragva    1st great aytom    SUB u 21:21 sati 4
• •    33.  Norveška    lemen    SUB u 22:01 sati 1
• •    34.  Norveška    borge kfuk kfum    SUB u 22:32 sati 1
• •    35.  Norveška    ryper    SUB u 22:22 sati 1
• •    36.  Norveška    sirius    NED u 12:00 sati 1
• •    37.  Norveška    bergenus    SUB u 22:01 sati 1
• •    38.  Norveška    braastad    SUB u 18:18 sati 1
• •    39.  Norveška    4.kristiansand    SUB u 12:12 sati 1
• •    40.  Norveška    inikhamar hakkespett    SUB u 18:00 sati 1
• •    41.  Novi Zeland    avonhead    SUB u 21:50 sati 1
• •    42.  Pakistan    grupo escoteiros 250 mafra    SUB u 23:20 sati 4
• •    43.  Panama    ex scout    SUB u 23:26 sati 4
• •    44.  Panama    orion lxxii    SUB u 21:31 sati 4
• •    45.  Peru    138 san juan    SUB u 23:17 sati 4
• •    46.  Peru    lince 40    SUB u 23:00 sati 4
• •    47.  Portugal    escuteiros    SUB u 16:17 sati 1
• •    48.  Portugal    696 coja    SUB u 10:33 sati 1
• •    49.  Portugal    vila do Conde    SUB u 18:25 sati 1
• •    50.  Portugal    1334oliveirinha    SUB u 15:15 sati 1
• •    51.  Ruanda    spirit    SUB u 23:29 sati 5
• •    52.  SAD - Colorado    broadstairs vikings esu    SUB u 11:52 sati 4
• •    53.  SAD - Florida    1st sawley    SUB u 13:13 sati 4
• •    54.  SAD - Iowa    kings field    SUB u 13:00 sati 5
• •    55.  SAD - Nebraska    13 of lpswich    SUB u 10:23 sati 4
• •    56.  Salvador    53 zbor gentiana dolny kubin    SUB u 21:21 sati 4
• •    57.  Srbija    subotica    SUB u 23:20 sati 1
• •    58.  Surinam    20th dundee    NED u 12:50 sati 5
• •    59.  Španjolska    eridano    SUB u 18:20 sati 4
• •    60.  Šri Lanka    creu del sud    SUB u 23:00 sati 4
• •    61.  Šri Lanka    schottish    SUB u 20:00 sati 4
• •    62.  Švedska    sk6dn    SUB u 22:43 sati 1
• •    63.  Švedska    lawless    SUB u 18:40 sati 1
• •    64.  Švedska    berga scout    SUB u 22:00 sati 1
• •    65.  Švedska    bajs    SUB u 22:00 sati 1
• •    66.  Tadžikistan    ADANA GENĒLİK SPOR DOGA VE İZCİL...    NED u 8:17 sati 5
• •    67.  Tunis    Eskisehir Scouting Association    SUB u 21:21 sati 4
• •    68.  Tunis    azef    SUB u 20:00 sati 4
• •    69.  Tunis    baŗakŗehi    SUB u 23:00 sati 4
• •    70.  Turska    büŗra zeytinburnu izci kulubu    SUB u 21:49 sati 1
• •    71.  Turska    dDASas    SUB u 22:00 sati 1
• •    72.  Turska    Eskisehir Scouting Association    SUB u 22:09 sati 1
• •    73.  Turska    horse    SUB u 10:31 sati 1
• •    74.  Vanuatu    bac dau    SUB u 19:00 sati 5
• •    75.  Velika Britanija    1st northop hall    SUB u 22:04 sati 1
• •    76.  Venezuela    salle    SUB u 23:05 sati 1
4. pohanaha - OI "Jarun" Rezultat: 216
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    batavian buccaneers    NED u 2:41 sati 1
• •    2.  Australija    1st ipswich    NED u 3:39 sati 1
• •    3.  Australija    1st evendale    NED u 4:16 sati 1
• •    4.  Australija    Gidgegannup    NED u 3:32 sati 1
• •    5.  Australija    1st pines    NED u 3:25 sati 1
• •    6.  Australija    Fernvale Girl Guides    NED u 3:41 sati 1
• •    7.  Bolivija    Unidad de pioneros Munacuna    NED u 19:20 sati 4
• •    8.  Bolivija    walkers    NED u 19:19 sati 4
• •    9.  Bosna i Hercegovina    22.April    SUB u 17:58 sati 1
• •    10.  Bosna i Hercegovina    Visoko    SUB u 19:02 sati 1
• •    11.  Brazil    Hydra    SUB u 19:07 sati 1
• •    12.  Brazil    Dragões da Inconfidencia (Dragons Conspiracy)    NED u 19:32 sati 1
• •    13.  Bugarska    National Scout Organization of Bulgaria    NED u 19:14 sati 5
• •    14.  Grčka    lions    NED u 19:06 sati 1
• •    15.  Honduras    Troop 50    NED u 4:09 sati 5
• •    16.  Hrvatska    uipmihaljevic    NED u 0:19 sati 1
• •    17.  Hrvatska    o i sljeme    NED u 19:08 sati 1
• •    18.  Hrvatska    o i javor    NED u 19:07 sati 1
• •    19.  Hrvatska    o i javor    SUB u 23:46 sati 1
• •    20.  Hrvatska    o i dubrava    SUB u 23:44 sati 1
• •    21.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 23:05 sati 1
• •    22.  Hrvatska    o i kamengrad    SUB u 22:54 sati 1
• •    23.  Indonezija    trida karya    NED u 3:11 sati 1
• •    24.  Indonezija    muhammad septyantito    NED u 3:23 sati 1
• •    25.  Indonezija    singayudha    NED u 3:36 sati 1
• •    26.  Indonezija    pradibsaka    NED u 2:47 sati 1
• •    27.  Italija    The Clan    NED u 3:14 sati 1
• •    28.  Italija    115th Ballinteer    NED u 19:23 sati 1
• •    29.  Kanada    60th of Winnipeg    NED u 3:01 sati 1
• •    30.  Kanada    beaconsfield scouts    SUB u 18:06 sati 1
• •    31.  Kanada    beaconsfield hights    SUB u 18:58 sati 1
• •    32.  Kostarika    San Jorge    NED u 19:28 sati 1
• •    33.  Kostarika    cobars    SUB u 23:30 sati 1
• •    34.  Malezija    Pengakap Malaysia    SUB u 18:56 sati 1
• •    35.  Malezija    37 Petaling    NED u 3:16 sati 1
• •    36.  Meksiko    CARLO MAGNO    NED u 4:17 sati 1
• •    37.  Meksiko    Ragnarok    NED u 4:04 sati 1
• •    38.  Nepal    Janapriya scout troop    NED u 19:21 sati 5
• •    39.  Nizozemska    Willem de Zwijger    NED u 2:39 sati 1
• •    40.  Novi Zeland    riccarton venturers    SUB u 22:44 sati 1
• •    41.  Novi Zeland    1st Ngongotaha    SUB u 18:55 sati 1
• •    42.  Novi Zeland    carterton scout group    SUB u 23:44 sati 1
• •    43.  Novi Zeland    Brownies    SUB u 22:41 sati 1
• •    44.  Novi Zeland    lincoln scout troop    SUB u 22:40 sati 1
• •    45.  Panama    group 11 of panama    NED u 19:22 sati 5
• •    46.  Peru    Caballeros de B-P    NED u 2:37 sati 5
• •    47.  Puerto Rico (SAD)    troop 1167    NED u 4:00 sati 4
• •    48.  SAD - Illinois    troop 300    SUB u 23:23 sati 4
• •    49.  SAD - Kalifornija    troop 60852    SUB u 23:50 sati 4
• •    50.  SAD - Michigan    troop 180    SUB u 18:19 sati 4
• •    51.  SAD - Missouri    Troop 90    NED u 3:40 sati 5
• •    52.  SAD - New York    BSA Pack 750    NED u 19:34 sati 4
• •    53.  SAD - New York    troop 439    SUB u 22:38 sati 5
• •    54.  SAD - North Dakota    Troop425    SUB u 18:16 sati 5
• •    55.  SAD - Ohio    Chillicothe District of Tecumseh Council    NED u 19:35 sati 5
• •    56.  SAD - South Carolina    pack11    SUB u 17:53 sati 4
• •    57.  SAD - Utah    Red Bull Explorers    NED u 19:10 sati 5
• •    58.  Singapur    Pcs falcon    NED u 3:00 sati 4
• •    59.  Singapur    02 Raffles Scout Group    NED u 4:01 sati 4
• •    60.  Srbija    BOsko Djuricic    NED u 19:05 sati 1
• •    61.  Švedska    huddinge    SUB u 18:24 sati 1
• •    62.  Švedska    Ugglan    SUB u 22:43 sati 1
• •    63.  Tunis    Tunisian scouts    SUB u 18:51 sati 4
• •    64.  Velika Britanija    Baughurst Beavers    SUB u 18:39 sati 1
• •    65.  Velika Britanija    Chorley Healey scout group    NED u 19:33 sati 1
• •    66.  Velika Britanija    broadstairs vikings    SUB u 22:37 sati 1
• •    67.  Velika Britanija    golcar scouts    SUB u 22:45 sati 1
• •    68.  Velika Britanija    30th Rotherham scouts    NED u 19:32 sati 1
• •    69.  Velika Britanija    1st guernsey victoria scouts    SUB u 23:16 sati 1
• •    70.  Velika Britanija    the cows    NED u 3:02 sati 1
• •    71.  Velika Britanija    Baughurst in Tadley    SUB u 23:33 sati 1
• •    72.  Velika Britanija    green six    NED u 19:09 sati 1
• •    73.  Velika Britanija    2nd warwick    NED u 19:06 sati 1
• •    74.  Velika Britanija    1st Pannal    NED u 19:40 sati 1
• •    75.  Velika Britanija    Intrepid ESU    NED u 19:04 sati 1
• •    76.  Velika Britanija    1st burstow    NED u 3:37 sati 1
• •    77.  Velika Britanija    1st guernsey scouts    SUB u 23:26 sati 1
5. Aronka - OI "Klasje" Rezultat: 208
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    vienna 14 "mount kenya"    NED u 16:11 sati 1
• •    2.  Bosna i Hercegovina    22. April    SUB u 21:55 sati 1
• •    3.  Bosna i Hercegovina    Zenica    NED u 13:19 sati 1
• •    4.  Brazil    aruana    NED u 16:00 sati 1
• •    5.  Brazil    alferes Tiradentes    NED u 16:12 sati 1
• •    6.  Cipar    86 pallouriotissas    NED u 16:08 sati 1
• •    7.  Češka    Pumy    NED u 16:10 sati 4
• •    8.  Danska    Rover    SUB u 21:51 sati 1
• •    9.  Egipat    izvišači Lav Sv. Marko    SUB u 15:36 sati 1
• •    10.  Egipat    sporting seascout    SUB u 16:46 sati 1
• •    11.  Filipini    Girl Scout of the Philippines    NED u 18:01 sati 1
• •    12.  Finska    Kuninkaantien kipinät    NED u 18:12 sati 1
• •    13.  Francuska    24 female    NED u 13:04 sati 4
• •    14.  Grčka    1 of alexandreia    SUB u 16:31 sati 1
• •    15.  Grčka    1 seascouts of Greece    SUB u 16:50 sati 1
• •    16.  Grčka    kodikosou pios eine    SUB u 16:16 sati 2
• •    17.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 15:05 sati 1
• •    18.  Hrvatska    iovallios    SUB u 16:51 sati 1
• •    19.  Indonezija    sambernyawa ratukalinyamat    NED u 13:29 sati 1
• •    20.  Indonezija    Ambalan Candrakirana    NED u 14:16 sati 1
• •    21.  Indonezija    Arjuna - Srikandi    NED u 16:10 sati 1
• •    22.  Indonezija    tricula    NED u 16:12 sati 1
• •    23.  Indonezija    Ambalan Cokrosopati    NED u 17:28 sati 1
• •    24.  Indonezija    "DIPONEGORO"    SUB u 16:43 sati 1
• •    25.  Indonezija    Ambalan dewi shinta    NED u 17:51 sati 1
• •    26.  Indonezija    gerakan pramuka    SUB u 16:07 sati 1
• •    27.  Irska    3rd Donegal Raphoe    NED u 17:56 sati 1
• •    28.  Italija    avsc    SUB u 21:41 sati 1
• •    29.  Kenija    blessed jada    SUB u 21:29 sati 4
• •    30.  Kolumbija    scottish    NED u 19:01 sati 4
• •    31.  Mauricijus    5thRodrigues Accacia scout Group    NED u 14:02 sati 4
• •    32.  Norveška    Melhus    SUB u 21:51 sati 1
• •    33.  Norveška    kongeørn    NED u 13:10 sati 1
• •    34.  Norveška    Bodø KFUK-KFUM    NED u 17:33 sati 1
• •    35.  Norveška    Hauk    NED u 13:49 sati 1
• •    36.  Oman    college of applied sciences scouts    SUB u 21:22 sati 4
• •    37.  Portugal    123 montijo    NED u 13:51 sati 1
• •    38.  Portugal    queluz 23    NED u 19:05 sati 1
• •    39.  Portugal    217 altars Azores Portugal    SUB u 16:17 sati 1
• •    40.  Salvador    125-Tehuacan    NED u 19:03 sati 5
• •    41.  Singapur    Star scouts    NED u 17:36 sati 4
• •    42.  Srbija    remizijana    SUB u 16:18 sati 1
• •    43.  Srbija    Ivo Lola Ribar    SUB u 21:06 sati 1
• •    44.  Srbija    mihajlovac    NED u 13:37 sati 1
• •    45.  Španjolska    Scout Nadino    SUB u 15:46 sati 5
• •    46.  Šri Lanka    D.S.Senanayake College scout troop    NED u 19:08 sati 4
• •    47.  Švedska    KFUm    SUB u 21:23 sati 1
• •    48.  Turska    Dsi Ēamlıca İzci Kulübü    NED u 13:06 sati 1
• •    49.  Turska    fatih scout    NED u 13:21 sati 1
• •    50.  Turska    agsodik    SUB u 21:43 sati 1
• •    51.  Turska    Baŗakŗehir İzgi Group    NED u 13:07 sati 1
• •    52.  Turska    istanbul scout club    SUB u 21:01 sati 1
• •    53.  Velika Britanija    7th Lincoln you    SUB u 21:32 sati 1
• •    54.  Venezuela    Cuidad jardķn    NED u 16:31 sati 1
• •    55.  Venezuela    santa barbara    SUB u 21:38 sati 1
• •    56.  Venezuela    moriche    NED u 18:07 sati 1
• •    57.  Venezuela    capitan moron    NED u 18:39 sati 1
6. Crni - OI "Jarun" Rezultat: 195
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    Whyalla junior guides    SUB u 3:26 sati 1
• •    2.  Australija    Gidgegannup    SUB u 11:35 sati 1
• •    3.  Australija    Mount baker Girl Guides    NED u 11:15 sati 1
• •    4.  Australija    Kingurra scout troop    SUB u 11:57 sati 1
• •    5.  Australija    3rd Albany scout group    NED u 11:33 sati 1
• •    6.  Australija    westfield u    SUB u 16:31 sati 1
• •    7.  Australija    1st wodonga    SUB u 4:15 sati 1
• •    8.  Australija    Brookvale curl curl    SUB u 0:10 sati 2
• •    9.  Australija    1b temora junior    SUB u 1:44 sati 1
• •    10.  Australija    troop 14, Malanda    SUB u 0:42 sati 1
• •    11.  Australija    tjilbruke pack    SUB u 2:06 sati 1
• •    12.  Austrija    K2-Klagenfurt    NED u 11:58 sati 1
• •    13.  Bangladeš    anamul    SUB u 3:10 sati 1
• •    14.  Bangladeš    Graphic arts institute rover scout group    NED u 10:47 sati 1
• •    15.  Bosna i Hercegovina    Smet    NED u 23:52 sati 1
• •    16.  Bosna i Hercegovina    22.april    NED u 14:36 sati 1
• •    17.  Brazil    alferes Tiradentes    SUB u 4:10 sati 2
• •    18.  Cipar    285    SUB u 3:50 sati 1
• •    19.  Cipar    53rd scout group    SUB u 2:05 sati 2
• •    20.  Danska    Borkop KFUM    SUB u 11:34 sati 1
• •    21.  Egipat    Elshoban elmoslmeen    SUB u 0:09 sati 2
• •    22.  Ekvador    groupo scout 28 liceo international    SUB u 17:15 sati 5
• •    23.  Filipini    SNHS scouts    NED u 13:50 sati 1
• •    24.  Filipini    GSP council in Bohol    SUB u 3:34 sati 1
• •    25.  Hrvatska    Kamengrad    NED u 11:04 sati 1
• •    26.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 12:04 sati 1
• •    27.  Hrvatska    UIP Mihaljevica    SUB u 16:33 sati 1
• •    28.  Hrvatska    Iovallios    SUB u 16:37 sati 1
• •    29.  Hrvatska    3.maj    SUB u 11:03 sati 1
• •    30.  Hrvatska    Slavonski hrast    SUB u 10:58 sati 1
• •    31.  Hrvatska    Klasje    SUB u 10:59 sati 1
• •    32.  Indija    Vanchi groups    NED u 11:25 sati 1
• •    33.  Indonezija    Scout 47, Byee    NED u 13:55 sati 1
• •    34.  Indonezija    gerakan pramuka    SUB u 2:55 sati 1
• •    35.  Indonezija    Raga rasa    SUB u 2:45 sati 2
• •    36.  Italija    Brugine 1    SUB u 17:01 sati 1
• •    37.  Italija    Desenzano1 Colomba bianca and penna rosa    NED u 13:39 sati 1
• •    38.  Južnoafrička Rep.    58th air scouts    SUB u 11:45 sati 4
• •    39.  Južnoafrička Rep.    fairlands    SUB u 11:18 sati 4
• •    40.  Južnoafrička Rep.    Bothasig rangers    SUB u 0:08 sati 5
• •    41.  Kanada    Beaconsfield heights scout group    SUB u 16:45 sati 1
• •    42.  Kenija    Blessed Jada    SUB u 19:28 sati 5
• •    43.  Kolumbija    8 zulu    SUB u 0:52 sati 5
• •    44.  Kostarika    Padre Eleodoro Granja    SUB u 3:14 sati 2
• •    45.  Libanon    male 6 beirut    NED u 10:39 sati 4
• •    46.  Luksemburg    PeauxRouges    NED u 12:34 sati 4
• •    47.  Malezija    inanam    SUB u 3:12 sati 2
• •    48.  Malta    egals    SUB u 0:41 sati 5
• •    49.  Meksiko    Quetzalcoatl    NED u 15:19 sati 1
• •    50.  Nizozemska    oosterhof-niej-begin    SUB u 1:43 sati 2
• •    51.  Nizozemska    aruba-rover 1 scout santanero    SUB u 3:29 sati 1
• •    52.  Nizozemska    Votha scout group    NED u 11:12 sati 1
• •    53.  Nizozemska    Scouting Roosevelt    SUB u 17:11 sati 1
• •    54.  Norveška    17th Oslo    NED u 15:15 sati 1
• •    55.  Norveška    Brekken    NED u 12:47 sati 1
• •    56.  Novi Zeland    3NZ23S    SUB u 0:17 sati 2
• •    57.  Njemačka    DPSG-Rohrbach-Saar    NED u 11:36 sati 1
• •    58.  Portugal    1189 corim    SUB u 11:07 sati 1
• •    59.  Portugal    etaci    SUB u 1:18 sati 2
• •    60.  Portugal    Wright    SUB u 1:22 sati 1
• •    61.  SAD - Georgia    troop13386    SUB u 1:08 sati 5
• •    62.  SAD - Michigan    troop 466    SUB u 3:48 sati 5
• •    63.  SAD - South Carolina    troop 11    SUB u 19:38 sati 4
• •    64.  SAD - South Carolina    troop11    SUB u 19:45 sati 4
• •    65.  SAD - Texas    troop 520    SUB u 16:18 sati 5
• •    66.  SAD - Virginia    Pack1170    NED u 14:17 sati 4
• •    67.  SAD - Wisconsin    troop328    SUB u 2:31 sati 5
• •    68.  Singapur    Phoenix    SUB u 2:12 sati 5
• •    69.  Singapur    St Andrews "STAR" scout group    NED u 14:28 sati 4
• •    70.  Srbija    Mihajlovac    SUB u 16:41 sati 1
• •    71.  Srbija    Vasa Čarapię    NED u 23:48 sati 1
• •    72.  Srbija    Bajina Bašta    SUB u 17:03 sati 1
• •    73.  Srbija    Boško Šuričię    NED u 12:18 sati 1
• •    74.  Srbija    Ravangrad    NED u 23:53 sati 1
• •    75.  Švedska    Sofia scoutkar    NED u 12:38 sati 1
• •    76.  Švicarska    Patria, Bern    NED u 13:40 sati 1
• •    77.  Tanzanija    Impesa    NED u 11:14 sati 4
• •    78.  Velika Britanija    wallheat    SUB u 19:32 sati 1
• •    79.  Velika Britanija    1st bamber bridge    NED u 15:18 sati 1
• •    80.  Velika Britanija    Free miners scout group    NED u 12:58 sati 1
• •    81.  Velika Britanija    walsall 36th    NED u 10:58 sati 1
• •    82.  Velika Britanija    Haydock scout group    NED u 13:17 sati 1
• •    83.  Velika Britanija    4th touch scouts    SUB u 2:15 sati 1
• •    84.  Velika Britanija    Baurghurst cubs    NED u 14:55 sati 1
• •    85.  Velika Britanija    1st said ale scouts (Sidmouth)    NED u 14:44 sati 1
• •    86.  Velika Britanija    Barnet London    NED u 13:32 sati 1
• •    87.  Velika Britanija    1st Ewell court    NED u 14:42 sati 1
• •    88.  Velika Britanija    2nd Tiverton    NED u 12:03 sati 1
• •    89.  Velika Britanija    chatsworth    SUB u 11:31 sati 1
• •    90.  Velika Britanija    1st Douglas scout group - Isle of man    NED u 11:40 sati 1
• •    91.  Venezuela    Ugo anzil    NED u 12:50 sati 1
• •    92.  Venezuela    Group San Francisco de Asis    SUB u 19:16 sati 1
• •    93.  Venezuela    Claret    SUB u 2:49 sati 2
7. Jandra_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 194
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    OI "Varaždin"    SUB u 10:41 sati 1
• •    2.  Hrvatska    OI "Klasje"    SUB u 22:46 sati 1
• •    3.  Hrvatska    OI "Istra"    SUB u 22:49 sati 1
• •    4.  Hrvatska    OI "Plavi pingvin"    SUB u 22:54 sati 1
• •    5.  Hrvatska    UIP "Mihaljevica"    SUB u 22:55 sati 1
• •    6.  Hrvatska    OI "3. maj"    SUB u 22:56 sati 1
• •    7.  Hrvatska    OI "Jarun"    SUB u 22:42 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI "Samobor"    SUB u 10:39 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI "Rijeka"    SUB u 10:41 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI "Croatia"    SUB u 11:21 sati 1
• •    11.  Hrvatska    UI "Slavonski hrast"    SUB u 22:56 sati 1
• •    12.  Irska    1st Kerry Scouts Tralee    SUB u 17:02 sati 1
• •    13.  Srbija    OI "Lola"    SUB u 11:16 sati 1
• •    14.  Srbija    OI "Mihajlovac"    SUB u 11:18 sati 1
• •    15.  Srbija    OIP "SB JADRAN KL"    SUB u 12:05 sati 1
• •    16.  Velika Britanija    1st Prestbury Scout Group    SUB u 16:14 sati 1
8. Antonio_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 191
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Gabon    OI fire    SUB u 10:10 sati 5
• •    2.  Gvajana    OI pekmez    SUB u 22:54 sati 4
• •    3.  Hrvatska    OI 3.maj    SUB u 10:32 sati 1
• •    4.  Hrvatska    OI jarun    SUB u 10:28 sati 1
• •    5.  Hrvatska    OI HRVATSKO ZAGORJE    SUB u 0:15 sati 1
• •    6.  Hrvatska    OI eukaliptus    SUB u 10:12 sati 1
• •    7.  Hrvatska    OI bijeli javor    SUB u 1:11 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI Klasje    SUB u 22:47 sati 1
• •    9.  Irska    1st Kerry Scouts Tralee    SUB u 16:10 sati 1
• •    10.  SAD - Virginia    OI PLAVI PINGVIN    SUB u 22:55 sati 4
• •    11.  Velika Britanija    1st Prestbury Scout Group    SUB u 16:12 sati 1
9. Borna_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 173
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    OI JARUN    SUB u 23:25 sati 1
• •    2.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 23:06 sati 1
• •    3.  Hrvatska    oi 3 maj    SUB u 23:03 sati 1
• •    4.  Hrvatska    OI SLAVONSKI HRAST    SUB u 23:02 sati 1
• •    5.  Hrvatska    oi plavi pingvin    SUB u 23:00 sati 1
• •    6.  Hrvatska    OI KLASJE    SUB u 22:59 sati 1
• •    7.  Hrvatska    oi istra    SUB u 22:59 sati 1
10. Patrik - OI "Klasje" Rezultat: 168
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    Northam Scout Group    SUB u 11:04 sati 1
• •    2.  Australija    Aitkevale GIrl Guides    SUB u 12:11 sati 1
• •    3.  Bangladeš    Amra Scout Group    SUB u 14:12 sati 1
• •    4.  Belgija    Brussels Explorers    SUB u 10:12 sati 4
• •    5.  Bolivija    INCAS    NED u 11:20 sati 4
• •    6.  Brazil    kamayura    SUB u 10:09 sati 1
• •    7.  Danska    Ho Bugt Distrikt    NED u 12:08 sati 1
• •    8.  Gana    NEC    SUB u 9:07 sati 5
• •    9.  Hrvatska    OI Plamen    SUB u 9:04 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI Sirius    SUB u 14:09 sati 1
• •    11.  Hrvatska    OI Kalnik    SUB u 10:05 sati 1
• •    12.  Hrvatska    OI Omiš    SUB u 6:10 sati 1
• •    13.  Hrvatska    OI Pakra    SUB u 10:11 sati 1
• •    14.  Hrvatska    OI MP    SUB u 10:11 sati 1
• •    15.  Hrvatska    OI ludbreg    SUB u 6:11 sati 1
• •    16.  Hrvatska    OI lepoglava    SUB u 15:02 sati 1
• •    17.  Hrvatska    SK Split    SUB u 14:04 sati 1
• •    18.  Hrvatska    OI Kupa    SUB u 8:09 sati 1
• •    19.  Hrvatska    øOI Kamengrad    SUB u 13:04 sati 1
• •    20.  Indija    SNV Guides    SUB u 6:12 sati 1
• •    21.  Indija    The Bahrat Scouts and Guides    SUB u 8:15 sati 1
• •    22.  Indonezija    Buanaloka Scout    SUB u 12:09 sati 1
• •    23.  Indonezija    Scout Suryken Nessly    SUB u 15:11 sati 1
• •    24.  Indonezija    Claudya Tamara    SUB u 15:01 sati 1
• •    25.  Indonezija    singayhuda hamida    NED u 15:02 sati 1
• •    26.  Indonezija    gerkan pramuka    SUB u 7:08 sati 1
• •    27.  Indonezija    Praserda    SUB u 10:12 sati 1
• •    28.  Italija    Cnegi Lecce 1    SUB u 8:12 sati 1
• •    29.  Japan    koga1    SUB u 7:14 sati 5
• •    30.  Kambodža    The Cambodia Scouts    SUB u 21:08 sati 5
• •    31.  Kanada    Association des Scouts du Canada    SUB u 13:08 sati 1
• •    32.  Kolumbija    7 Mafeking    SUB u 11:15 sati 4
• •    33.  Korea Južna    404 scout    SUB u 11:11 sati 4
• •    34.  Libanon    Brummamna One Group    SUB u 10:09 sati 4
• •    35.  Libija    Tripoli group    NED u 12:08 sati 5
• •    36.  Malezija    Scout madai 18    SUB u 15:01 sati 1
• •    37.  Malezija    KLM 15    NED u 10:08 sati 1
• •    38.  Meksiko    Grupo 2 provincia chihuahua sur    SUB u 13:09 sati 1
• •    39.  Meksiko    Durango Grupo 7    SUB u 13:13 sati 1
• •    40.  Meksiko    Tlaloc    NED u 7:05 sati 1
• •    41.  Norveška    ABspeiderne    SUB u 10:10 sati 1
• •    42.  Novi Zeland    Rangiora    SUB u 16:04 sati 1
• •    43.  Njemačka    Stamm Bussard    SUB u 10:15 sati 1
• •    44.  Portugal    Agrupamento 490 Chamusca    SUB u 11:13 sati 1
• •    45.  Portugal    CNE 1366    SUB u 9:10 sati 1
• •    46.  Rusija    scouts of Voronezh    SUB u 10:09 sati 4
• •    47.  Saudijska Arabija    Scouts South Africa    SUB u 10:13 sati 4
• •    48.  Singapur    The Singapore Scout Association    SUB u 6:14 sati 4
• •    49.  Švedska    LBO sea scouts    SUB u 10:12 sati 1
• •    50.  Švedska    scotkaren vikingen    NED u 17:06 sati 1
• •    51.  Tajland    National Scout Organization of Thailand    SUB u 17:10 sati 5
• •    52.  Velika Britanija    1st Brighstone    SUB u 21:04 sati 1
• •    53.  Velika Britanija    Troop 379    SUB u 11:09 sati 1
• •    54.  Velika Britanija    SN Troop 2    SUB u 8:08 sati 1
• •    55.  Velika Britanija    Stonewall Jackson Area Council    SUB u 12:11 sati 1
• •    56.  Velika Britanija    england baughurst    SUB u 15:03 sati 1
• •    57.  Venezuela    San francisco de Asis    SUB u 8:15 sati 1
• •    58.  Venezuela    Grupo Claret    SUB u 11:14 sati 1
11. Lokva - OI "Plavi pingvin" Rezultat: 143
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    1st berrimia    SUB u 16:51 sati 1
• •    2.  Australija    NTerra Rower Crew    SUB u 19:50 sati 1
• •    3.  Australija    1st mundaring    SUB u 19:48 sati 1
• •    4.  Bangladeš    Dhaka District Sea Rover Unit    SUB u 21:02 sati 1
• •    5.  Cipar    289 Aiscouts    SUB u 19:42 sati 1
• •    6.  Cipar    53rd scout group    SUB u 18:38 sati 1
• •    7.  Danska    Skads Group    SUB u 21:26 sati 1
• •    8.  Egipat    Egyptian Association for youth and children develo...    SUB u 22:50 sati 1
• •    9.  Egipat    the shams scouting team    SUB u 20:53 sati 1
• •    10.  Filipini    GPS cmic    SUB u 20:11 sati 1
• •    11.  Filipini    The baguio city council    SUB u 19:55 sati 1
• •    12.  Finska    Pohjanveikot    SUB u 19:35 sati 1
• •    13.  Francuska    Scouts de Colombian-Poulseur 21eme OA    SUB u 20:02 sati 4
• •    14.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 15:40 sati 1
• •    15.  Hrvatska    Remizijana    SUB u 15:35 sati 1
• •    16.  Hrvatska    iovallios    SUB u 15:28 sati 1
• •    17.  Hrvatska    Klasje    SUB u 15:15 sati 1
• •    18.  Hrvatska    iovallios    SUB u 15:21 sati 1
• •    19.  Hrvatska    Klasje    SUB u 23:00 sati 1
• •    20.  Hrvatska    iovallios    SUB u 15:20 sati 1
• •    21.  Hrvatska    3. maj    SUB u 20:59 sati 1
• •    22.  Hrvatska    iovallios    SUB u 15:21 sati 1
• •    23.  Hrvatska    iovallios    SUB u 15:17 sati 1
• •    24.  Hrvatska    Klasje    SUB u 20:36 sati 1
• •    25.  Hrvatska    Klasje    SUB u 15:52 sati 1
• •    26.  Indonezija    Agrivarsity    SUB u 19:21 sati 1
• •    27.  Indonezija    Agrivarsity    SUB u 18:09 sati 1
• •    28.  Indonezija    Parsa Diga Sakti    SUB u 17:05 sati 1
• •    29.  Indonezija    Scout apgrida    SUB u 17:16 sati 1
• •    30.  Indonezija    dpionegoro    SUB u 17:20 sati 1
• •    31.  Indonezija    Gerakan Pamuka    SUB u 18:53 sati 1
• •    32.  Italija    Aci Sant’Antonio 2    SUB u 21:46 sati 1
• •    33.  Jamajka    Waltano park    SUB u 20:23 sati 4
• •    34.  Jamajka    St. Benedicts    SUB u 19:59 sati 4
• •    35.  Južnoafrička Rep.    41parks scout    SUB u 19:51 sati 4
• •    36.  Kanada    1st beamsville    SUB u 20:55 sati 1
• •    37.  Kostarika    El Erizo    SUB u 20:21 sati 1
• •    38.  Libanon    St Catherine    SUB u 20:29 sati 4
• •    39.  Malezija    King scout    SUB u 16:59 sati 1
• •    40.  Meksiko    14    SUB u 18:28 sati 1
• •    41.  Norveška    1. tverlandet    SUB u 16:28 sati 1
• •    42.  Norveška    1 heistad    SUB u 16:35 sati 1
• •    43.  Njemačka    Grupe    SUB u 16:20 sati 1
• •    44.  Pakistan    Jend achmad yani    SUB u 19:26 sati 4
• •    45.  Pakistan    Jend achmad yani    SUB u 19:23 sati 4
• •    46.  Portugal    1359 Sado    SUB u 19:32 sati 1
• •    47.  SAD - Michigan    180    SUB u 18:44 sati 4
• •    48.  Srbija    Bosko Palkoljevic Pinki    SUB u 20:05 sati 1
• •    49.  Srbija    Kralj Petar I    SUB u 20:31 sati 1
• •    50.  Španjolska    1st/4th scout group    SUB u 19:15 sati 4
• •    51.  Španjolska    Proel334    SUB u 19:28 sati 4
• •    52.  Španjolska    Delaware Scout Group    SUB u 17:36 sati 4
• •    53.  Švedska    turnugglan    SUB u 19:27 sati 1
• •    54.  Trinidad i Tobago    Penal adventures    SUB u 19:49 sati 4
• •    55.  Tunis    Tunis scouts    SUB u 18:26 sati 4
• •    56.  Velika Britanija    Burghfield Andsulhamstlad Scouts    SUB u 20:30 sati 1
• •    57.  Velika Britanija    Dundee scouts    SUB u 20:28 sati 1
• •    58.  Velika Britanija    36th walsall 1 st aldrige    SUB u 20:20 sati 1
• •    59.  Velika Britanija    1st clare scouts    SUB u 20:00 sati 1
• •    60.  Velika Britanija    19th hendon    SUB u 19:59 sati 1
• •    61.  Velika Britanija    Callum    SUB u 19:57 sati 1
• •    62.  Velika Britanija    1st hathersage    SUB u 19:56 sati 1
• •    63.  Velika Britanija    17th Scout West Cheshire    SUB u 19:54 sati 1
• •    64.  Velika Britanija    1st pern    SUB u 19:30 sati 1
• •    65.  Velika Britanija    1st sliver end    SUB u 19:44 sati 1
• •    66.  Velika Britanija    1st burgfield    SUB u 18:33 sati 1
• •    67.  Velika Britanija    Baughurst Beavers    SUB u 16:42 sati 1
• •    68.  Velika Britanija    4th Uckfield Phoniex    SUB u 19:15 sati 1
• •    69.  Velika Britanija    Tunstall    SUB u 19:11 sati 1
• •    70.  Velika Britanija    hook cubs    SUB u 18:10 sati 1
• •    71.  Velika Britanija    1st grenymynydd mold    SUB u 16:03 sati 1
Još nema objavljenih slika.
12. Mutni - OI "3. maj" Rezultat: 1.143
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bangladeš    Chittagong Zilla Sea Rover Scout    SUB u 0:22 sati 2
• •    2.  Bangladeš    Banyumas    SUB u 0:32 sati 1
• •    3.  Bangladeš    Chittagong Zilla Sea Rover Scout    SUB u 10:08 sati 1
• •    4.  Barbados    Girl Guides Association of Barbados    SUB u 0:40 sati 4
• •    5.  Barbados    Bridgetown, St. Michael    SUB u 0:29 sati 5
• •    6.  Bolivija    Grupo Scout Aleman Cochabamba    SUB u 22:03 sati 4
• •    7.  Cipar    Cyprus Scouts Association    SUB u 9:10 sati 1
• •    8.  Čile    Grupo Guias y Scout San Javier Puerto Montt CHILE    SUB u 13:03 sati 5
• •    9.  Danska    Esbjerg    SUB u 7:08 sati 2
• •    10.  Egipat    fekra scouting and guiding group    SUB u 17:13 sati 1
• •    11.  Filipini    outfit-103    SUB u 0:12 sati 2
• •    12.  Finska    PyhÌ_rannan Korpi-Ankkurit    SUB u 0:11 sati 2
• •    13.  Finska    Kouvola    SUB u 7:11 sati 1
• •    14.  Hrvatska    plavi pingvin    SUB u 0:01 sati 2
• •    15.  Hrvatska    plamen    SUB u 0:02 sati 1
• •    16.  Hrvatska    3 maj    SUB u 0:02 sati 1
• •    17.  Indonezija    Pramuka Buku Hidup     SUB u 18:14 sati 1
• •    18.  Irska    41st Cork, Passage West Scout Troop    SUB u 0:05 sati 2
• •    19.  Jamajka    Kingston    SUB u 0:29 sati 5
• •    20.  Južnoafrička Rep.    Girl Guides Company Table View    SUB u 8:03 sati 4
• •    21.  Kanada    St Timothy’s Regina 49th    SUB u 0:14 sati 2
• •    22.  Kanada    125th Sunnybroke Toronto / 653rd Downsview Toronto    SUB u 15:27 sati 1
• •    23.  Kolumbija    Grupo Mafeking 15 Cucuta    SUB u 10:03 sati 4
• •    24.  Korea Južna    404scout    SUB u 16:09 sati 4
• •    25.  Korea Južna    508 BaekSeokSibJaGaHyeonYangDan     SUB u 7:59 sati 5
• •    26.  Libanon    Mouslime scout of lebanone    SUB u 11:04 sati 4
• •    27.  Maldivi    Arabiyya scout group    SUB u 0:20 sati 5
• •    28.  Meksiko    grupo XIII HUSARES    SUB u 10:50 sati 1
• •    29.  Meksiko    Grupo 21 R.K. Ca cun    SUB u 0:27 sati 2
• •    30.  Nikaragva    Grupo Scout 08 San Francisco Javier - UCA    SUB u 17:12 sati 5
• •    31.  Novi Zeland    Waiuku Scout Troop    SUB u 10:09 sati 1
• •    32.  Pakistan    Al-Azhar Garden Scout Group, K**achi, Pakistan    SUB u 0:04 sati 5
• •    33.  Poljska    Dziaādowo    SUB u 7:05 sati 2
• •    34.  Poljska    127 Toruãska Dru_yna W€ªdrownicza...    SUB u 13:09 sati 1
• •    35.  Poljska    VI Grunwaldzka Dru_yna Harcerska "Traperzy&q...    SUB u 10:12 sati 1
• •    36.  Rusija    Zverevo    SUB u 7:39 sati 5
• •    37.  Saudijska Arabija    ruh    SUB u 7:09 sati 5
• •    38.  Slovačka    40 Zbor FÌ©nix Modra    SUB u 17:13 sati 4
• •    39.  Slovačka    Êkre€kovia    SUB u 10:08 sati 5
• •    40.  Slovenija    Rod Veseli Veter S59M    SUB u 18:21 sati 4
• •    41.  Srbija    OI Ivo Lola Ribar, Novi Sad    SUB u 0:07 sati 2
• •    42.  Sudan    albosala    SUB u 20:08 sati 5
• •    43.  Velika Britanija    Griffins Explorer Scout Unit    SUB u 0:21 sati 2
Još nema objavljenih slika.
13. arian - OI "Klasje" Rezultat: 132
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    Odred izvišača Igman 92    SUB u 19:03 sati 1
• •    2.  Cipar    st John    SUB u 22:43 sati 1
• •    3.  Cipar    CYGUIDESLIMASSOL    SUB u 20:39 sati 1
• •    4.  Danska    Odsherred    SUB u 16:04 sati 1
• •    5.  Danska    YMCA Scouts    SUB u 22:45 sati 1
• •    6.  Grčka    the fifth scout unit    SUB u 20:53 sati 1
• •    7.  Grčka    1st scout group of Ampelona    SUB u 8:31 sati 1
• •    8.  Indonezija    sri rama and dewi shinta    SUB u 15:55 sati 1
• •    9.  Irska    De La Salle Scout Group    SUB u 19:01 sati 1
• •    10.  Italija    Ragusa2    SUB u 20:17 sati 1
• •    11.  Italija    Gruppo scout Polpet 1    SUB u 18:29 sati 1
• •    12.  Nigerija    Lagos air scout    SUB u 18:01 sati 4
• •    13.  Norveška    Riska    SUB u 21:15 sati 1
• •    14.  Novi Zeland    Avonhead    SUB u 21:00 sati 1
• •    15.  Poljska    gummibears    SUB u 22:21 sati 1
• •    16.  Poljska    Tibesti    SUB u 19:15 sati 1
• •    17.  Slovenija    zveza tabornikov Slovenia    SUB u 17:48 sati 4
• •    18.  Srbija    Mihajlovac    SUB u 15:53 sati 1
• •    19.  Turska    Istanbul    SUB u 15:42 sati 1
• •    20.  Turska    adana    SUB u 21:32 sati 1
• •    21.  Turska    Istanbul scout club    SUB u 16:12 sati 1
• •    22.  Turska    Feza scout club    SUB u 18:49 sati 1
• •    23.  Turska    19 Mayıs scout club..    SUB u 22:20 sati 1
• •    24.  Velika Britanija    1st wall heath    SUB u 14:22 sati 1
• •    25.  Velika Britanija    1st guernsey victoria scouts    SUB u 20:28 sati 1
• •    26.  Venezuela    capitan moroni    SUB u 18:32 sati 1
• •    27.  Venezuela    la salle    SUB u 18:49 sati 1
14. Luka_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 131
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Irska    1st Kerry Scouts Tralee    SUB u 18:28 sati 1
• •    2.  SAD - Colorado    Eagle Scouts    SUB u 23:36 sati 4
• •    3.  SAD - Virginia    Cub Scouts    SUB u 21:47 sati 4
• •    4.  SAD - Virginia    Colonial Virginia Scouting    SUB u 20:08 sati 4
• •    5.  Velika Britanija    1st Prestbury Scout Group    SUB u 18:29 sati 1
• •    6.  Venezuela    SGAV    SUB u 17:53 sati 1
15. NiksonHood - OI "Klasje" Rezultat: 127
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bangladeš    TSC Rover scout    NED u 18:13 sati 1
• •    2.  Brazil    Aruanã    NED u 15:34 sati 1
• •    3.  Danska    Oshared    SUB u 16:36 sati 1
• •    4.  Danska    sunderby skoutkar    SUB u 16:41 sati 1
• •    5.  Filipini    BSPVCC_Cwnhs    NED u 14:01 sati 1
• •    6.  Filipini    CMIC Service Scouts    NED u 15:16 sati 1
• •    7.  Grčka    1st scoutgroup of Ampelona    NED u 19:08 sati 1
• •    8.  Hrvatska    Slavonski Hrast    SUB u 16:40 sati 1
• •    9.  Hrvatska    Istra    NED u 13:16 sati 1
• •    10.  Hrvatska    Javor    SUB u 16:39 sati 1
• •    11.  Hrvatska    Plavi pingvin    NED u 13:08 sati 1
• •    12.  Hrvatska    Istra    SUB u 16:43 sati 1
• •    13.  Hrvatska    Mihaljevica    SUB u 16:44 sati 1
• •    14.  Hrvatska    Betlehem    NED u 13:52 sati 1
• •    15.  Hrvatska    Jarun    SUB u 16:38 sati 1
• •    16.  Hrvatska    Kamengrad    SUB u 16:42 sati 1
• •    17.  Indija    23rd trichur scout open group    NED u 10:57 sati 1
• •    18.  Indija    rajarshi    NED u 10:45 sati 1
• •    19.  Indonezija    denspar scout    NED u 14:16 sati 1
• •    20.  Luksemburg    Rammericher Fräschen    NED u 10:43 sati 4
• •    21.  Meksiko    tropa yeccan    NED u 18:36 sati 1
• •    22.  Oman    Icem    NED u 11:00 sati 4
• •    23.  Poljska    2HDT TIBESTI    NED u 19:07 sati 1
• •    24.  Portugal    1139 golega    SUB u 16:37 sati 1
• •    25.  Portugal    groupe 23 queluz    NED u 14:00 sati 1
• •    26.  Španjolska    seeonee    NED u 18:14 sati 4
• •    27.  Švedska    äventyrare and hökarna    NED u 18:46 sati 1
• •    28.  Švicarska    Pfadi Schwyzerstärn    NED u 13:18 sati 1
• •    29.  Velika Britanija    1st sawley    NED u 13:44 sati 1
• •    30.  Velika Britanija    7th St Peters    NED u 13:24 sati 1
• •    31.  Velika Britanija    5th east barnet    NED u 15:16 sati 1
• •    32.  Venezuela    la salle    NED u 19:35 sati 1
16. ines - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 120
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Angola    8th st albans    SUB u 19:51 sati 5
• •    2.  Armenija    Ivory Coast    SUB u 19:37 sati 5
• •    3.  Australija    Kyogle    SUB u 23:59 sati 1
• •    4.  Austrija    Cobargo    SUB u 0:26 sati 1
• •    5.  Bosna i Hercegovina    22 april    SUB u 18:41 sati 1
• •    6.  Bosna i Hercegovina    Visoko    SUB u 15:51 sati 1
• •    7.  Cipar    1052-Quarteira    SUB u 16:57 sati 1
• •    8.  Danska    mester göti    SUB u 19:32 sati 1
• •    9.  Danska    klaus limbæk    SUB u 0:35 sati 1
• •    10.  Egipat    Egyptian Association    SUB u 23:40 sati 1
• •    11.  Finska    koskiveikot    SUB u 19:34 sati 1
• •    12.  Francuska    la Wantzenau    SUB u 0:01 sati 4
• •    13.  Grčka    katerina    SUB u 18:54 sati 1
• •    14.  Hrvatska    xauxau    SUB u 19:04 sati 1
• •    15.  Hrvatska    OI 3.MAj    SUB u 16:24 sati 1
• •    16.  Hrvatska    oi kamengrad    SUB u 0:12 sati 1
• •    17.  Hrvatska    28SDI    SUB u 19:47 sati 1
• •    18.  Hrvatska    trst    SUB u 19:10 sati 1
• •    19.  Hrvatska    pa iovallios    SUB u 19:03 sati 1
• •    20.  Hrvatska    25.SDI Bistra    SUB u 19:01 sati 1
• •    21.  Hrvatska    28.sdi Dubrava    SUB u 19:00 sati 1
• •    22.  Hrvatska    iovallios    SUB u 16:54 sati 1
• •    23.  Hrvatska    valpovo    SUB u 16:53 sati 1
• •    24.  Hrvatska    plavi pingvin    SUB u 16:30 sati 1
• •    25.  Hrvatska    klasje    SUB u 16:25 sati 1
• •    26.  Indija    Nehru scout troop    SUB u 19:22 sati 2
• •    27.  Indonezija    rita    SUB u 0:21 sati 1
• •    28.  Italija    l’aquila3    SUB u 19:50 sati 1
• •    29.  Italija    mosta rovers section    SUB u 19:52 sati 1
• •    30.  Italija    Venezuela    SUB u 23:41 sati 1
• •    31.  Italija    Scouter    SUB u 0:20 sati 1
• •    32.  Italija    Nazaret    SUB u 0:21 sati 1
• •    33.  Italija    La Vedetta    SUB u 0:34 sati 1
• •    34.  Italija    Acireale 6    SUB u 0:33 sati 1
• •    35.  Italija    reparto    SUB u 0:11 sati 1
• •    36.  Italija    malta    SUB u 23:57 sati 1
• •    37.  Italija    Venus    SUB u 0:32 sati 1
• •    38.  Italija    reparto    SUB u 0:11 sati 1
• •    39.  Italija    reparto    SUB u 0:10 sati 1
• •    40.  Kostarika    6    SUB u 19:27 sati 1
• •    41.  Mašarska    14 holl raver    SUB u 16:32 sati 4
• •    42.  Mašarska    lotte    SUB u 19:12 sati 4
• •    43.  Niger    6apapa    SUB u 0:14 sati 5
• •    44.  Norveška    "Nedre Buskerud Krets"    SUB u 0:30 sati 1
• •    45.  Novi Zeland    Christchurch    SUB u 19:33 sati 1
• •    46.  Novi Zeland    waiuku    SUB u 0:06 sati 1
• •    47.  Novi Zeland    lincoln scout group    SUB u 0:33 sati 1
• •    48.  Novi Zeland    welligton    SUB u 23:50 sati 1
• •    49.  Njemačka    DPSG-Rohrbach-Saar    SUB u 23:52 sati 1
• •    50.  Portugal    Patriae Clan    SUB u 0:25 sati 1
• •    51.  Portugal    1st burstow scouts    SUB u 0:31 sati 1
• •    52.  Portugal    CNE (corpo nacional de escutas)    SUB u 16:48 sati 1
• •    53.  Portugal    166 montenegro    SUB u 18:42 sati 1
• •    54.  Puerto Rico (SAD)    1167    SUB u 19:31 sati 5
• •    55.  SAD - Aljaska    6us67r    SUB u 23:55 sati 5
• •    56.  SAD - Massachusetts    troop 77    SUB u 23:44 sati 5
• •    57.  SAD - Texas    uint 90    SUB u 19:17 sati 4
• •    58.  SAD - West Virginia    36th walsall 1st aldridge    SUB u 19:20 sati 5
• •    59.  Slovačka    36th pesterone scout group    SUB u 23:45 sati 4
• •    60.  Srbija    remizijada    SUB u 18:57 sati 1
• •    61.  Srbija    oi lepoglava    SUB u 18:51 sati 1
• •    62.  Srbija    vozd k**adjordje    SUB u 18:49 sati 1
• •    63.  Švedska    Jönköping    SUB u 0:30 sati 1
• •    64.  Švedska    Ludvika Scout group    SUB u 0:02 sati 1
• •    65.  Velika Britanija    broadstairs Vikings esu    SUB u 0:07 sati 1
• •    66.  Velika Britanija    explorers,    SUB u 22:47 sati 1
• •    67.  Velika Britanija    4th golcar    SUB u 23:47 sati 1
• •    68.  Velika Britanija    first easthampstead scout group    SUB u 23:46 sati 1
• •    69.  Velika Britanija    Kyogle    SUB u 0:00 sati 1
• •    70.  Velika Britanija    1st attleborough scout group    SUB u 23:37 sati 1
• •    71.  Velika Britanija    40th    SUB u 0:03 sati 1
• •    72.  Velika Britanija    , First Easthampstead    SUB u 0:29 sati 1
• •    73.  Velika Britanija    great linford    SUB u 0:26 sati 1
• •    74.  Velika Britanija    st pauls barnfield    SUB u 19:42 sati 1
• •    75.  Velika Britanija    Ruth    SUB u 23:54 sati 1
• •    76.  Velika Britanija    1st burstow scouts    SUB u 0:31 sati 1
Još nema objavljenih slika.
17. Lulica - OI "Plavi pingvin" Rezultat: 116
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    Klosterneuburg 1    SUB u 18:51 sati 1
• •    2.  Austrija    Zistersdarf    SUB u 19:34 sati 1
• •    3.  Bolivija    Como te Llamas    SUB u 18:47 sati 5
• •    4.  Bosna i Hercegovina    22. April Banja Luka    SUB u 19:36 sati 1
• •    5.  Danska    Munkebjerg    SUB u 18:22 sati 1
• •    6.  Hrvatska    Iovallios    SUB u 18:13 sati 1
• •    7.  Hrvatska    UIP Mihaljevica    SUB u 18:47 sati 1
• •    8.  Indonezija    Nurmaisa    SUB u 18:19 sati 1
• •    9.  Indonezija    East Kalimantan    SUB u 18:07 sati 1
• •    10.  Indonezija    DKC City Kebumen Central Java    SUB u 18:07 sati 1
• •    11.  Indonezija    Gerakan Peramika    SUB u 18:10 sati 1
• •    12.  Indonezija    Ambalan Pattimura Cut Nyak Dien    SUB u 18:12 sati 1
• •    13.  Indonezija    Dea Pospita    SUB u 19:34 sati 1
• •    14.  Italija    San Giorgio    SUB u 19:33 sati 1
• •    15.  Italija    ASSG    SUB u 18:18 sati 1
• •    16.  Luksemburg    Les Peux-Rouges    SUB u 18:52 sati 4
• •    17.  Mašarska    Reka    SUB u 17:25 sati 4
• •    18.  Malta    Troop    SUB u 18:54 sati 4
• •    19.  Norveška    Kristiansund kfum-kfuk    SUB u 17:28 sati 1
• •    20.  Norveška    Rosendal    SUB u 17:13 sati 1
• •    21.  Norveška    Trondheim 8    SUB u 18:58 sati 1
• •    22.  Norveška    Hinna Spejelergroppe    SUB u 19:32 sati 1
• •    23.  Norveška    Kfuk-Kfuk    SUB u 19:31 sati 1
• •    24.  Norveška    Skodje 09    SUB u 18:57 sati 1
• •    25.  Novi Zeland    Redwood    SUB u 18:19 sati 1
• •    26.  Njemačka    DPSG St. Peter und Paul    SUB u 18:13 sati 1
• •    27.  Njemačka    DPSG Stamm Don Bosco    SUB u 18:51 sati 1
• •    28.  Njemačka    NRW    SUB u 18:18 sati 1
• •    29.  Njemačka    Orion Sieppe Cobra    SUB u 18:57 sati 1
• •    30.  Portugal    CNE Portugal    SUB u 19:00 sati 1
• •    31.  Portugal    Group 4 from Paranhos    SUB u 17:25 sati 1
• •    32.  Slovenija    Gera Jagadinskih    SUB u 19:35 sati 4
• •    33.  Srbija    Božko Djuričię    SUB u 19:36 sati 1
• •    34.  Srbija    Remizijna    SUB u 19:37 sati 1
• •    35.  Srbija    Boško Palovljevię Pinki    SUB u 19:37 sati 1
• •    36.  Šri Lanka    57th Troop Air Scout    SUB u 18:56 sati 5
• •    37.  Švedska    Taby Kyrkby Scoutkar    SUB u 17:32 sati 1
• •    38.  Švedska    KFUM Norrkoping    SUB u 17:14 sati 1
• •    39.  Švedska    Eksjoe Scoutkar    SUB u 18:53 sati 1
• •    40.  Švedska    Kvart i Gustav    SUB u 17:29 sati 1
• •    41.  Trinidad i Tobago    3rd Trindad Sea Scouts    SUB u 18:16 sati 5
• •    42.  Turska    Orange and green    SUB u 18:59 sati 1
• •    43.  Turska    Zeytinburnu Izci Kulubu    SUB u 18:14 sati 1
• •    44.  Turska    Zeynep Alctepe    SUB u 17:30 sati 1
• •    45.  Velika Britanija    1st Aber Valley Caerphilly    SUB u 18:58 sati 1
• •    46.  Velika Britanija    7th Lincoln    SUB u 18:17 sati 1
• •    47.  Velika Britanija    1st East Hampstead Scouts    SUB u 17:34 sati 1
• •    48.  Velika Britanija    Liss Scouts 5    SUB u 18:50 sati 1
• •    49.  Velika Britanija    6Beeston    SUB u 18:49 sati 1
• •    50.  Velika Britanija    Mold scouts    SUB u 17:15 sati 1
Još nema objavljenih slika.
18. Karlo_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 113
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Indonezija    Penegak    NED u 12:17 sati 1
• •    2.  Indonezija    ambalan datu sanggul datu galuh diang bulan    NED u 9:53 sati 1
• •    3.  Italija    Ragusa 2    NED u 1:00 sati 1
• •    4.  Srbija    Mihajlovac    NED u 10:23 sati 1
19. Huni - OI "Plavi pingvin" Rezultat: 107
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    1st South Frankston    SUB u 14:25 sati 1
• •    2.  Australija    Busselton sea scouts    SUB u 15:50 sati 1
• •    3.  Australija    Magpie    SUB u 15:51 sati 1
• •    4.  Bangladeš    Air Scouts    SUB u 13:54 sati 1
• •    5.  Barbados    61 Barbados sea scouts    SUB u 16:02 sati 4
• •    6.  Bosna i Hercegovina    S.I. grada Zenice odred Smet    SUB u 16:42 sati 1
• •    7.  Danska    Kfum    SUB u 17:02 sati 1
• •    8.  Danska    Bernadotte    SUB u 16:34 sati 1
• •    9.  Egipat    Sea scouts    SUB u 15:52 sati 1
• •    10.  Egipat    El Shobain    SUB u 14:17 sati 1
• •    11.  Finska    Koskiveikot    SUB u 14:17 sati 1
• •    12.  Grčka    1st Troop of Katerini    SUB u 16:58 sati 1
• •    13.  Hrvatska    Klasje    SUB u 14:13 sati 1
• •    14.  Hrvatska    uip Mihaljevica    SUB u 16:48 sati 1
• •    15.  Hrvatska    Iovallios    SUB u 14:38 sati 1
• •    16.  Indonezija    Pandho-Kuthi scouts    SUB u 16:33 sati 1
• •    17.  Indonezija    NTB    SUB u 14:30 sati 1
• •    18.  Indonezija    Sadra    SUB u 16:33 sati 1
• •    19.  Indonezija    Rover    SUB u 17:00 sati 1
• •    20.  Italija    Clan Folgore    SUB u 14:16 sati 2
• •    21.  Južnoafrička Rep.    1st Peter Place Scout Group    SUB u 16:17 sati 4
• •    22.  Malezija    Landscouts    SUB u 16:00 sati 1
• •    23.  Malezija    Landscouts    SUB u 16:07 sati 1
• •    24.  Namibija    1 Windhoek    SUB u 14:32 sati 5
• •    25.  Nizozemska    D’n Hartel    SUB u 15:53 sati 1
• •    26.  Norveška    Ha Naerbo Spidergruppe    SUB u 16:36 sati 1
• •    27.  Novi Zeland    Girl Guides    SUB u 14:10 sati 1
• •    28.  Njemačka    Stamm Albstad    SUB u 16:37 sati 2
• •    29.  Portugal    Pioneiros    SUB u 14:22 sati 1
• •    30.  Portugal    AEP    SUB u 16:21 sati 1
• •    31.  Portugal    Queluz    SUB u 14:33 sati 1
• •    32.  Portugal    1041 caranguejeira    SUB u 17:05 sati 1
• •    33.  SAD - New Jersey    troop 439    SUB u 16:54 sati 5
• •    34.  Srbija    Ivo lola ribar    SUB u 16:06 sati 1
• •    35.  Srbija    Remizijana    SUB u 14:37 sati 1
• •    36.  Španjolska    Seanee    SUB u 16:39 sati 4
• •    37.  Švicarska    Penice    SUB u 17:03 sati 2
• •    38.  Turska    Caki Unit    SUB u 13:58 sati 2
• •    39.  Velika Britanija    1st Romsey    SUB u 14:20 sati 1
• •    40.  Velika Britanija    1st Worcester    SUB u 15:20 sati 1
20. gg bro - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 105
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Angola    kzn    SUB u 20:36 sati 4
• •    2.  Australija    crnu    SUB u 18:50 sati 1
• •    3.  Australija    Busso Sea Scouts    SUB u 19:50 sati 1
• •    4.  Australija    louisa scouts    SUB u 23:59 sati 1
• •    5.  Bosna i Hercegovina    22 april    SUB u 14:25 sati 1
• •    6.  Danska    Carsten    SUB u 10:34 sati 1
• •    7.  Filipini    manila    SUB u 19:53 sati 1
• •    8.  Francuska    st wendelin de la wantzenau    NED u 10:41 sati 4
• •    9.  Hrvatska    Klasje Šakovo    SUB u 14:08 sati 1
• •    10.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 13:56 sati 1
• •    11.  Hrvatska    oi kamengrad    SUB u 23:13 sati 1
• •    12.  Hrvatska    PLAVI PINGVIN    SUB u 14:03 sati 1
• •    13.  Hrvatska    green patrol    SUB u 23:45 sati 1
• •    14.  Hrvatska    oi visoko    SUB u 14:44 sati 1
• •    15.  Hrvatska    oi iovallios valpovo    SUB u 14:05 sati 1
• •    16.  Hrvatska    REMUZIJANA    SUB u 14:12 sati 1
• •    17.  Hrvatska    22 april    SUB u 14:24 sati 1
• •    18.  Hrvatska    jarun    SUB u 14:22 sati 1
• •    19.  Indija    Govind    NED u 10:35 sati 1
• •    20.  Indonezija    satryan okta vianu    NED u 10:51 sati 1
• •    21.  Kanada    ontario    SUB u 19:59 sati 1
• •    22.  Kanada    117th rosslyn    SUB u 19:39 sati 1
• •    23.  Kostarika    manigordos    SUB u 23:26 sati 1
• •    24.  Kostarika    21 group    SUB u 20:19 sati 1
• •    25.  Kostarika    scouts    SUB u 20:26 sati 1
• •    26.  Litva    kasoaras    NED u 10:37 sati 5
• •    27.  Luksemburg    timea david    NED u 10:49 sati 4
• •    28.  Luksemburg    georges    NED u 10:36 sati 4
• •    29.  Malta    mosta scout group    SUB u 20:22 sati 4
• •    30.  Meksiko    Group 9 Alberto Diez de sollano    SUB u 23:33 sati 1
• •    31.  Meksiko    CALMECAC    SUB u 23:36 sati 1
• •    32.  Meksiko    Jalisco    SUB u 23:55 sati 1
• •    33.  Nizozemska    titus brandsma    NED u 10:55 sati 1
• •    34.  Nizozemska    tesra    SUB u 23:37 sati 1
• •    35.  Nizozemska    albranswaard shane    NED u 10:54 sati 1
• •    36.  Nizozemska    De Granaet    NED u 10:52 sati 1
• •    37.  Norveška    hudvåg    NED u 10:47 sati 1
• •    38.  Norveška    Hinna speidergruppe    SUB u 0:11 sati 1
• •    39.  Novi Zeland    Holmes Park Scout group    SUB u 23:51 sati 1
• •    40.  Novi Zeland    Waiuku    SUB u 23:53 sati 1
• •    41.  Novi Zeland    a kea    SUB u 23:43 sati 1
• •    42.  Njemačka    titus brandsma    SUB u 20:34 sati 1
• •    43.  Portugal    4 Paranhos POrto    SUB u 20:22 sati 1
• •    44.  Puerto Rico (SAD)    106is    SUB u 23:40 sati 4
• •    45.  SAD - Illinois    Troop 44 New Lenox Illinois    SUB u 20:22 sati 5
• •    46.  SAD - Illinois    Troop 300    SUB u 0:03 sati 4
• •    47.  Srbija    oi rv čače    SUB u 15:43 sati 1
• •    48.  Srbija    .remizijana    SUB u 20:07 sati 1
• •    49.  Švedska    rudsj    SUB u 14:31 sati 1
• •    50.  Švedska    håbo scoutkår    SUB u 15:48 sati 1
• •    51.  Švedska    ekeby    SUB u 20:11 sati 1
• •    52.  Ukrajina    northop hall    SUB u 20:32 sati 5
• •    53.  Ukrajina    127th    SUB u 23:42 sati 4
• •    54.  Ukrajina    scouts    SUB u 23:35 sati 4
• •    55.  Velika Britanija    1st4th    SUB u 23:31 sati 1
• •    56.  Velika Britanija    34th norwch scout group    NED u 10:57 sati 1
• •    57.  Velika Britanija    greataytonscoutgroup    NED u 10:39 sati 1
• •    58.  Velika Britanija    brightside explorer    NED u 10:42 sati 1
• •    59.  Velika Britanija    7th Lincoln Scouts    SUB u 23:44 sati 1
• •    60.  Velika Britanija    2nd milford    NED u 10:50 sati 1
• •    61.  Velika Britanija    12 clacton    SUB u 20:41 sati 1
• •    62.  Velika Britanija    15th Cheltenham Shurdington scouts    SUB u 20:46 sati 1
• •    63.  Velika Britanija    1st burstow scouts    SUB u 0:15 sati 1
Još nema objavljenih slika.
21. Dampas - OI "Plavi pingvin" Rezultat: 97
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Cipar    123 cyprus    SUB u 18:00 sati 1
• •    2.  Cipar    girl guides    SUB u 18:34 sati 1
• •    3.  Cipar    76th troop of Strovolos    SUB u 16:44 sati 1
• •    4.  Cipar    Stavros    SUB u 16:13 sati 1
• •    5.  Danska    mester goti    SUB u 18:22 sati 1
• •    6.  Egipat    sporting sea scout& girl guides group    SUB u 17:24 sati 1
• •    7.  Egipat    AlWaad    SUB u 17:52 sati 1
• •    8.  Grčka    6ith scout group of neapoli    SUB u 16:52 sati 1
• •    9.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 14:30 sati 1
• •    10.  Hrvatska    iovallios    SUB u 13:49 sati 1
• •    11.  Hrvatska    Jarun    SUB u 13:53 sati 1
• •    12.  Island    smidjuhopurinn    SUB u 18:12 sati 5
• •    13.  Izrael    khalil al rahman    SUB u 18:34 sati 5
• •    14.  Kuvajt    kuwait scouts    SUB u 17:41 sati 5
• •    15.  Libanon    clan apache    SUB u 18:11 sati 4
• •    16.  Mauricijus    8th port Louis line barracks    SUB u 15:49 sati 5
• •    17.  Njemačka    Pfadis    SUB u 17:05 sati 1
• •    18.  Njemačka    Buchhorn    SUB u 17:03 sati 1
• •    19.  Oman    Lion    SUB u 18:16 sati 5
• •    20.  Portugal    53-Serafina    SUB u 15:17 sati 1
• •    21.  SAD - Florida    Pack 315    SUB u 16:51 sati 5
• •    22.  SAD - Michigan    Crew 180 East Lansing Michigan    SUB u 18:16 sati 4
• •    23.  Srbija    O.I Vera Blagojevię    SUB u 13:47 sati 1
• •    24.  Srbija    miroslav mika antic    SUB u 14:31 sati 1
• •    25.  Srbija    Vožd    SUB u 19:00 sati 1
• •    26.  Švedska    Rudsjö    SUB u 14:21 sati 2
• •    27.  Švicarska    Ramstein    SUB u 17:06 sati 1
• •    28.  Švicarska    Cadets de Chailly    SUB u 17:05 sati 1
• •    29.  Velika Britanija    1st and second horely    SUB u 14:31 sati 1
• •    30.  Velika Britanija    Gilwern camping    SUB u 16:56 sati 1
Još nema objavljenih slika.
22. Tinka_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 95
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    Odred izvišača "Klasje"    NED u 13:15 sati 1
• •    2.  Hrvatska    Odred izvišača "3.maj"    NED u 11:31 sati 1
• •    3.  Portugal    Agrupamento dos Escuteiros da Tocha 9096    NED u 14:41 sati 1
• •    4.  Srbija    Odred izvišača "Lola"    NED u 11:11 sati 1
• •    5.  Srbija    Odred izvišača "Remizijana"    NED u 11:02 sati 1
• •    6.  Srbija    Odred izvišača "Mihajlovac"    NED u 10:48 sati 1
• •    7.  Velika Britanija    1st Prestbury Scout Group    NED u 15:52 sati 1
• •    8.  Velika Britanija    1st Consett Scout Group    NED u 14:36 sati 1
• •    9.  Velika Britanija    Bradford North District Scouts    NED u 14:17 sati 1
23. LuxorPintar - OI "Plavi pingvin" Rezultat: 89
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    22. april    SUB u 15:10 sati 1
• •    2.  Češka    tumulus    SUB u 16:56 sati 5
• •    3.  Danska    KFUM    SUB u 17:01 sati 1
• •    4.  Etiopija    JRS    SUB u 16:16 sati 5
• •    5.  Francuska    groupe de Montrouge    SUB u 13:13 sati 5
• •    6.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 16:15 sati 1
• •    7.  Hrvatska    UIP Mihaljevica    SUB u 14:09 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI Jarun    SUB u 17:00 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI iovallios valpovo    SUB u 12:11 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI Klasje    SUB u 14:16 sati 1
• •    11.  Hrvatska    OI Javor    SUB u 14:05 sati 1
• •    12.  Hrvatska    Jarun    SUB u 16:10 sati 1
• •    13.  Indonezija    Rambo    SUB u 14:11 sati 1
• •    14.  Kanada    eCLAIREURS    SUB u 16:44 sati 1
• •    15.  Luksemburg    Santo Affonso    SUB u 16:17 sati 4
• •    16.  Luksemburg    Marnix van Sint Aldegonde    SUB u 17:02 sati 5
• •    17.  Malezija    group 130    SUB u 16:25 sati 1
• •    18.  Malta    troop    SUB u 16:11 sati 4
• •    19.  Norveška    lulu    SUB u 18:17 sati 1
• •    20.  Norveška    Rosendal speidergruppe    SUB u 17:17 sati 1
• •    21.  Norveška    sola kfuk kfum    SUB u 15:15 sati 2
• •    22.  Slovenija    rod veseli veter    SUB u 16:10 sati 5
• •    23.  Srbija    Ravangrad    SUB u 17:16 sati 1
• •    24.  Srbija    Lola    SUB u 14:10 sati 1
• •    25.  Srbija    Remizijana    SUB u 12:15 sati 1
• •    26.  Švedska    lunda anglas    SUB u 15:06 sati 1
• •    27.  Tunis    TUNISIA SCOUTS    SUB u 16:45 sati 5
• •    28.  Velika Britanija    king crowborough    SUB u 16:27 sati 1
Još nema objavljenih slika.
24. Franjo - OI "Klasje" Rezultat: 72
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    OI Visoko    NED u 21:06 sati 1
• •    2.  Bosna i Hercegovina    OI smet    NED u 11:56 sati 1
• •    3.  Bosna i Hercegovina    OI 22 april    SUB u 13:51 sati 2
• •    4.  Cipar    289    SUB u 21:43 sati 1
• •    5.  Grčka    99 maroniton kiprou    SUB u 21:38 sati 1
• •    6.  Hrvatska    OI Lepoglava    SUB u 19:04 sati 1
• •    7.  Hrvatska    OI Slavonski Hrast    SUB u 12:52 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI Javor    SUB u 12:52 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI Plavi Pingvin    SUB u 12:56 sati 1
• •    10.  Hrvatska    Iovallios    SUB u 13:15 sati 1
• •    11.  Hrvatska    OI Jarun    SUB u 13:24 sati 1
• •    12.  Hrvatska    OI Slavonski Hrast    SUB u 12:48 sati 1
• •    13.  Hrvatska    UIP Mihaljevica    SUB u 15:17 sati 1
• •    14.  Hrvatska    OI kamengrad    NED u 21:12 sati 1
• •    15.  Indonezija    SG Sumatran Province    SUB u 14:15 sati 1
• •    16.  Nizozemska    Marnix    SUB u 19:17 sati 1
• •    17.  Portugal    1 group AEP    SUB u 20:02 sati 1
• •    18.  Slovenija    OI jezerski zmaj    NED u 20:55 sati 4
• •    19.  Srbija    OI breza    NED u 21:42 sati 1
• •    20.  Srbija    OI Bajna Basta    SUB u 13:53 sati 1
• •    21.  Srbija    OI vozd k**adjordje    SUB u 13:41 sati 1
• •    22.  Srbija    OI Ivo Lola Ribar    SUB u 13:33 sati 1
• •    23.  Srbija    Bosko Pavkoljevic Pinki    SUB u 20:05 sati 1
• •    24.  Srbija    Remezijane    SUB u 20:09 sati 1
• •    25.  Srbija    OI Miroslav Mika Antic    SUB u 21:40 sati 1
25. moni - OI "Jarun" Rezultat: 65
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Finska    Stigfinnarna    SUB u 22:19 sati 1
• •    2.  Hrvatska    zelena patrola    SUB u 0:02 sati 1
• •    3.  Hrvatska    kamengrad    SUB u 23:57 sati 1
• •    4.  Hrvatska    dubrava    SUB u 23:54 sati 1
• •    5.  Kanada    1st beamsville    SUB u 19:55 sati 1
• •    6.  Kostarika    troop 6    SUB u 19:49 sati 1
• •    7.  Malezija    kenyalang    SUB u 20:01 sati 1
• •    8.  Malta    xaghra    SUB u 20:07 sati 4
• •    9.  Meksiko    Calmecac    SUB u 0:06 sati 1
• •    10.  Njemačka    Kærne-trop    SUB u 0:18 sati 1
• •    11.  SAD - South Carolina    troop 11    SUB u 19:46 sati 4
• •    12.  Srbija    "Radomir Jovanovic-Coce"    SUB u 20:20 sati 1
• •    13.  Srbija    "Radomir Jovanovic-Coce"    SUB u 20:19 sati 1
• •    14.  Velika Britanija    1st sedbergh scouts    SUB u 22:14 sati 1
26. Helen_KC - OI "Kamengrad" Rezultat: 64
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    O.I. "Jarun"    NED u 10:05 sati 1
• •    2.  Hrvatska    O.I. "Klasje"    NED u 15:30 sati 1
• •    3.  Hrvatska    UIP "Mihaljevica"    SUB u 23:10 sati 1
• •    4.  Hrvatska    O.I. "3. maj"    SUB u 22:13 sati 1
• •    5.  Irska    1st Kerry Scouts Tralee    NED u 15:56 sati 1
• •    6.  Kostarika    Group 26    NED u 20:31 sati 1
• •    7.  Norveška    17. Oslo Scout Group    NED u 17:37 sati 1
• •    8.  Portugal    Grupo 235 Vila Nova da Telha    NED u 20:26 sati 1
• •    9.  Slovenija    Rod Gorjanskih tabornikov    SUB u 23:02 sati 4
• •    10.  Srbija    O,I, "B.P.Pinki"    NED u 19:51 sati 1
• •    11.  Srbija    O.I. "Miroslav Antię"    NED u 17:01 sati 1
• •    12.  Srbija    O.I. "Mihajlovac"    NED u 14:17 sati 1
• •    13.  Velika Britanija    36th Epping Forest South Sea Scouts    NED u 16:10 sati 1
• •    14.  Velika Britanija    Selby Abbey Scout Group    NED u 15:49 sati 1
27. Mirnagerard - OI "Klasje" Rezultat: 57
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Brazil    cout araguaney    SUB u 20:42 sati 1
• •    2.  Čile    mafeking    SUB u 22:14 sati 4
• •    3.  Čile    Mafeking    SUB u 19:10 sati 4
• •    4.  Čile    mafeking    SUB u 22:09 sati 4
• •    5.  Čile    mafeking    SUB u 20:41 sati 4
• •    6.  Finska    bävern    SUB u 19:26 sati 1
• •    7.  Finska    Kuninkaantien Kipinät    SUB u 18:16 sati 1
• •    8.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 21:38 sati 1
• •    9.  Hrvatska    28 sdi dubrava    SUB u 20:25 sati 1
• •    10.  Hrvatska    jarun    SUB u 20:32 sati 1
• •    11.  Hrvatska    jarun    SUB u 20:40 sati 1
• •    12.  Hrvatska    dubrava    SUB u 20:44 sati 1
• •    13.  Italija    castor    NED u 11:00 sati 1
• •    14.  Kanada    Beaconsfield Heights    SUB u 18:14 sati 1
• •    15.  Malezija    9th Petaling Scout Troop    SUB u 19:30 sati 1
• •    16.  Nizozemska    brigitta    SUB u 19:07 sati 1
• •    17.  Norveška    1slattum    SUB u 21:01 sati 1
• •    18.  Norveška    Liabygda KFUK-KFUM    SUB u 21:45 sati 1
• •    19.  Norveška    riska    SUB u 19:37 sati 1
• •    20.  Norveška    Hana KFUK-KFUM    SUB u 18:40 sati 1
• •    21.  Norveška    Finnsnes ms    SUB u 21:05 sati 1
• •    22.  Norveška    Torvastad KFUK-KFUM speiderne    SUB u 19:18 sati 1
• •    23.  Novi Zeland    Dargaville 1st Scout Group    SUB u 21:45 sati 1
• •    24.  Njemačka    kærne    SUB u 22:12 sati 1
• •    25.  Njemačka    kærne    SUB u 20:10 sati 1
• •    26.  Poljska    Unita Ignis    SUB u 21:48 sati 1
• •    27.  Poljska    Unita Ignis    SUB u 22:12 sati 1
• •    28.  Poljska    Unita Ignis    SUB u 20:54 sati 1
• •    29.  Poljska    Unita Ignis    SUB u 20:40 sati 1
• •    30.  Portugal    197 quelfes    SUB u 18:40 sati 1
• •    31.  Švedska    Norra Botkyrka Sjöscoutkår    SUB u 20:19 sati 1
• •    32.  Švedska    pink hippos    SUB u 19:24 sati 1
• •    33.  Švedska    Utmanarna    SUB u 20:28 sati 1
• •    34.  Švicarska    scout la fenice    SUB u 18:50 sati 1
• •    35.  Švicarska    Ramstein    SUB u 19:16 sati 1
• •    36.  Švicarska    ramstein    SUB u 21:10 sati 1
• •    37.  Švicarska    ramstein    SUB u 11:01 sati 1
• •    38.  Švicarska    scout la fenice    SUB u 20:31 sati 1
• •    39.  Turska    Zeyyed    SUB u 20:27 sati 1
• •    40.  Venezuela    Autana    SUB u 18:30 sati 1
28. iva.klasje - OI "Klasje" Rezultat: 54
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    K5    SUB u 21:00 sati 1
• •    2.  Austrija    Kawana    SUB u 12:33 sati 2
• •    3.  Bosna i Hercegovina    22.april    SUB u 18:39 sati 1
• •    4.  Ekvador    17th st thonus    SUB u 21:03 sati 4
• •    5.  Filipini    Bspvcc cwnks    SUB u 20:47 sati 1
• •    6.  Grčka    platania    SUB u 10:27 sati 1
• •    7.  Grčka    Dolphins    SUB u 10:24 sati 1
• •    8.  Grčka    1st system of florida    SUB u 10:33 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI suvara    SUB u 16:35 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI Suvara    SUB u 13:13 sati 1
• •    11.  Hrvatska    OI Trogir    SUB u 15:16 sati 1
• •    12.  Hrvatska    OI Zelena patrola    SUB u 13:50 sati 1
• •    13.  Hrvatska    UI Dugi rat    SUB u 17:18 sati 1
• •    14.  Hrvatska    DI Golub mira    SUB u 18:55 sati 1
• •    15.  Indonezija    Ksatria Sindangkasih    SUB u 15:46 sati 1
• •    16.  Indonezija    Amalan Candrakirana    SUB u 15:48 sati 1
• •    17.  Indonezija    soekarno fatawati    SUB u 12:15 sati 1
• •    18.  Indonezija    saka Bhayangk**a    SUB u 15:45 sati 1
• •    19.  Indonezija    Saka taruna bumi    SUB u 15:44 sati 1
• •    20.  Indonezija    dangmerdu    SUB u 11:50 sati 1
• •    21.  Mašarska    14-es Hollok    SUB u 12:06 sati 5
• •    22.  Norveška    Bryne KFUK-KFUK    SUB u 20:39 sati 1
• •    23.  Novi Zeland    rangiora    SUB u 12:03 sati 1
• •    24.  Puerto Rico (SAD)    boy scouts of America    SUB u 21:25 sati 4
• •    25.  Švedska    Redbergslid    SUB u 19:35 sati 1
29. marko003 - OI "Klasje" Rezultat: 53
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    Klosterneuburg1    SUB u 10:27 sati 1
• •    2.  Brazil    aruanã    NED u 19:18 sati 1
• •    3.  Cipar    245 scouts of Limassol    NED u 19:55 sati 1
• •    4.  Egipat    Shams scouting team    NED u 20:29 sati 1
• •    5.  Grčka    Eagles    SUB u 10:09 sati 1
• •    6.  Hrvatska    zlatni pingvin    SUB u 16:16 sati 1
• •    7.  Hrvatska    uip mihaljevica    SUB u 14:06 sati 1
• •    8.  Hrvatska    Jarun    SUB u 11:11 sati 1
• •    9.  Hrvatska    kamengrad    SUB u 13:36 sati 1
• •    10.  Hrvatska    Javor    SUB u 13:19 sati 1
• •    11.  Hrvatska    3. maj    NED u 20:05 sati 1
• •    12.  Hrvatska    plavi pingvin    SUB u 13:19 sati 1
• •    13.  Indonezija    Gerakan pramuka    NED u 15:00 sati 1
• •    14.  Indonezija    pioneer    NED u 10:40 sati 1
• •    15.  Irska    3rd donegal Raphoe    NED u 19:39 sati 1
• •    16.  Irska    3rd donegal Raphoe    NED u 16:30 sati 1
• •    17.  Malta    St. Michael Scout Group    SUB u 10:33 sati 4
• •    18.  Norveška    rype    NED u 10:40 sati 1
• •    19.  Pakistan    Sadaqa Palestinian Girl-guides Group    NED u 20:58 sati 4
• •    20.  Portugal    1139 golega    SUB u 16:05 sati 1
• •    21.  Rusija    kotroloviski    SUB u 16:43 sati 4
• •    22.  Srbija    miroslav mika antic    SUB u 13:38 sati 1
• •    23.  Srednjoafrieka Republika    Girl guides    SUB u 11:20 sati 5
• •    24.  Švedska    sunderby scoutkar    SUB u 15:41 sati 1
• •    25.  Švedska    Saltsjöbadens sjöscoutkår    SUB u 15:00 sati 1
• •    26.  Turska    İstanbul Scout Group    SUB u 10:27 sati 1
• •    27.  Velika Britanija    ginge    NED u 21:14 sati 1
• •    28.  Velika Britanija    burghfield and Sulhampstead    SUB u 15:56 sati 1
• •    29.  Velika Britanija    1st Easthampstead    NED u 11:00 sati 1
• •    30.  Velika Britanija    cambridge    NED u 19:47 sati 1
• •    31.  Velika Britanija    1st Topsham Sea Scouts    SUB u 10:35 sati 1
30. Tea - OI "Klasje" Rezultat: 52
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    Breza    NED u 15:24 sati 1
• •    2.  Filipini    mariposa    NED u 11:33 sati 1
• •    3.  Finska    härmälän ilvestytöt    NED u 15:46 sati 1
• •    4.  Hrvatska    OI Betlehem    SUB u 5:57 sati 1
• •    5.  Hrvatska    Kalnik    SUB u 12:19 sati 1
• •    6.  Hrvatska    Oi Jozo Koutni    SUB u 8:55 sati 1
• •    7.  Hrvatska    OI Jarun    SUB u 8:17 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI Ivančica    SUB u 9:54 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI Istra    SUB u 5:55 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI Hrvatsko Zagorje    SUB u 3:57 sati 1
• •    11.  Hrvatska    Oi Garešnica    SUB u 7:58 sati 1
• •    12.  Hrvatska    OI Frankopan    SUB u 10:03 sati 1
• •    13.  Hrvatska    OI Dabar    SUB u 10:43 sati 1
• •    14.  Hrvatska    Kamengrad    SUB u 5:34 sati 1
• •    15.  Hrvatska    OI Bilogorci    SUB u 7:17 sati 1
• •    16.  Hrvatska    Ludbreg    SUB u 13:11 sati 1
• •    17.  Hrvatska    OI 3. maj    SUB u 7:56 sati 1
• •    18.  Hrvatska    OI Eucalyptus    SUB u 9:05 sati 1
• •    19.  Hrvatska    OI Javor    SUB u 10:40 sati 1
• •    20.  Hrvatska    DI Golub mira    SUB u 9:40 sati 1
• •    21.  Hrvatska    28. SDI Dubrava    SUB u 10:03 sati 1
• •    22.  Hrvatska    15. SČ Tornado    SUB u 10:07 sati 1
• •    23.  Hrvatska    OI Slavonski Hrast    SUB u 9:21 sati 1
• •    24.  Hrvatska    OI Suvara    SUB u 1:18 sati 1
• •    25.  Hrvatska    OI Bordo jedinica    SUB u 9:17 sati 1
• •    26.  Hrvatska    Tino Lorenzetto    SUB u 13:06 sati 1
• •    27.  Hrvatska    Medvedgrad    NED u 13:16 sati 1
• •    28.  Hrvatska    OIP Kantrida    SUB u 12:19 sati 1
• •    29.  Hrvatska    OIP Brodosplit    SUB u 11:29 sati 1
• •    30.  Hrvatska    Kupa    SUB u 12:07 sati 1
• •    31.  Hrvatska    Trogir    SUB u 11:06 sati 1
• •    32.  Hrvatska    OI Plavi Pingvin    SUB u 1:14 sati 1
• •    33.  Hrvatska    OI Sjever-jug    SUB u 11:11 sati 1
• •    34.  Hrvatska    Sirius    SUB u 9:25 sati 1
• •    35.  Hrvatska    OI Siniša Pavkovię    SUB u 6:18 sati 1
• •    36.  Hrvatska    Savski gaj    SUB u 10:26 sati 1
• •    37.  Hrvatska    Primorje    SUB u 10:20 sati 1
• •    38.  Hrvatska    Picoki    SUB u 14:15 sati 1
• •    39.  Hrvatska    Pakra    SUB u 12:19 sati 1
• •    40.  Hrvatska    N.B.Šebo    SUB u 12:30 sati 1
• •    41.  Hrvatska    OI MP    SUB u 10:25 sati 1
• •    42.  Hrvatska    Lepoglava    SUB u 13:13 sati 1
• •    43.  Hrvatska    Zelena patrola    SUB u 10:17 sati 1
• •    44.  Indonezija    Diga Sakti    SUB u 13:31 sati 1
• •    45.  Novi Zeland    Rangers    SUB u 14:34 sati 1
• •    46.  Portugal    Madeira    NED u 15:44 sati 1
• •    47.  Srbija    OI Lola    SUB u 8:35 sati 1
• •    48.  Švedska    20th scout    SUB u 12:19 sati 1
• •    49.  Velika Britanija    Evercreech Explorers    SUB u 14:20 sati 1
Još nema objavljenih slika.
31. vili - OI "Jarun" Rezultat: 38
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    2nd busso    SUB u 20:41 sati 1
• •    2.  Egipat    shams club scouting team    SUB u 21:24 sati 1
• •    3.  Hrvatska    klasje šakovo    SUB u 20:33 sati 1
• •    4.  Kanada    60th winnipeg    SUB u 20:47 sati 1
• •    5.  SAD - Michigan    troop 249    SUB u 21:27 sati 4
• •    6.  SAD - Michigan    rtoop 180    SUB u 21:26 sati 4
• •    7.  Trinidad i Tobago    penal adventurers scout group    SUB u 20:44 sati 4
• •    8.  Velika Britanija    12th Clacton,    SUB u 21:24 sati 1
• •    9.  Velika Britanija    Northop Hall    SUB u 20:50 sati 1
• •    10.  Velika Britanija    7th Lincoln    SUB u 20:39 sati 1
• •    11.  Vijetnam    bac dau    SUB u 21:15 sati 4
Još nema objavljenih slika.
32. TeaM781 - OI "Klasje" Rezultat: 36
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Australija    Cromer dee    NED u 2:04 sati 1
• •    2.  Australija    Macleod Scout Group    NED u 1:10 sati 1
• •    3.  Australija    Greenbank    NED u 2:42 sati 1
• •    4.  Bosna i Hercegovina    22. April    NED u 2:16 sati 1
• •    5.  Brazil    Carajas    SUB u 21:04 sati 1
• •    6.  Finska    Samposet    NED u 0:29 sati 1
• •    7.  Hrvatska    3. maj    NED u 8:07 sati 1
• •    8.  Hrvatska    Mihaljevica    NED u 8:04 sati 1
• •    9.  Hrvatska    Jarun    SUB u 23:36 sati 1
• •    10.  Hrvatska    Kantrida    NED u 0:15 sati 1
• •    11.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 23:46 sati 1
• •    12.  Hrvatska    Kamengrad kc    SUB u 23:59 sati 1
• •    13.  Hrvatska    28. SDI Dubrava    SUB u 23:15 sati 1
• •    14.  Italija    Ragusa 2    NED u 20:35 sati 1
• •    15.  Kanada    18th calgary    NED u 20:19 sati 1
• •    16.  Meksiko    Calmecac    NED u 1:30 sati 1
• •    17.  Novi Zeland    Lincoln scouts    SUB u 23:01 sati 1
• •    18.  Portugal    290-Loul    NED u 2:43 sati 1
• •    19.  Puerto Rico (SAD)    Troop 1167    NED u 0:27 sati 4
• •    20.  Švedska    lylsland paisly    SUB u 22:01 sati 1
• •    21.  Velika Britanija    1st abram    NED u 0:43 sati 1
• •    22.  Velika Britanija    1st crowborough/tullis esu    NED u 1:39 sati 1
• •    23.  Velika Britanija    21st Medway    NED u 12:13 sati 1
• •    24.  Velika Britanija    Centurion wolf    NED u 19:12 sati 1
• •    25.  Velika Britanija    Mugiki richmand    SUB u 21:13 sati 1
• •    26.  Velika Britanija    1st pontefract    NED u 0:47 sati 1
33. erika - OI "Jarun" Rezultat: 35
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    odred izvidjaca lisac    NED u 12:53 sati 1
• •    2.  Bosna i Hercegovina    22. April    NED u 12:36 sati 1
• •    3.  Češka    Mustangové    SUB u 20:00 sati 4
• •    4.  Egipat    El Shoban El Moslmeen    NED u 19:51 sati 1
• •    5.  Indija    Indraprastha    NED u 13:03 sati 1
• •    6.  Izrael    Sadaqa Palestinian Girl Guides Group    NED u 20:11 sati 4
• •    7.  Nizozemska    Andromeda    NED u 19:47 sati 1
• •    8.  Panama    Cobra    NED u 19:55 sati 4
• •    9.  Srbija    "Bosko Djuricic"    NED u 13:05 sati 1
• •    10.  Velika Britanija    Haydock    NED u 12:44 sati 1
• •    11.  Velika Britanija    attleborough    NED u 12:41 sati 1
• •    12.  Velika Britanija    1st wallheathscouts    NED u 12:39 sati 1
• •    13.  Zimbabve    72nd Pumula    NED u 12:44 sati 5
34. jakob - OI "Klasje" Rezultat: 33
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Brazil    guajapirį 75/sc    SUB u 16:09 sati 1
• •    2.  Grčka    1st scout group of Ampelona    NED u 15:18 sati 1
• •    3.  Grčka    1st scout group of Ampelona    NED u 15:13 sati 1
• •    4.  Grčka    S Sorry 7 Kozani    NED u 15:16 sati 1
• •    5.  Hrvatska    Plavi pingvin    SUB u 16:51 sati 1
• •    6.  Hrvatska    hrvatska,plavi pingvin    SUB u 17:02 sati 1
• •    7.  Hrvatska    vip mihaljevac    NED u 10:22 sati 1
• •    8.  Indonezija    Cokrosopati - Malahayati    NED u 15:27 sati 1
• •    9.  Indonezija    Andika sinatria    NED u 16:04 sati 1
• •    10.  Indonezija    Ambalan Candrakirana    NED u 16:06 sati 1
• •    11.  Island    naalit    NED u 15:57 sati 4
• •    12.  Libanon    sainte catherine scout    SUB u 16:55 sati 5
• •    13.  Portugal    Queluz 23    NED u 15:56 sati 1
• •    14.  Portugal    23 de queluz    NED u 15:18 sati 1
• •    15.  Portugal    Group 23    NED u 16:02 sati 1
• •    16.  Portugal    197 quelfes portugal    SUB u 17:04 sati 1
• •    17.  Portugal    23 de Queluz    NED u 8:39 sati 1
• •    18.  Srbija    vasa carapic    NED u 15:46 sati 1
• •    19.  Velika Britanija    oh mold scout group    SUB u 16:50 sati 1
35. dori - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 32
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Albanija    Weerlara    NED u 11:31 sati 5
• •    2.  Bosna i Hercegovina    oi kamengrad    SUB u 23:17 sati 1
• •    3.  Francuska    18 male    NED u 11:54 sati 4
• •    4.  Francuska    24 female    NED u 11:51 sati 4
• •    5.  Francuska    24 male    NED u 11:54 sati 4
• •    6.  Malezija    Sabah    NED u 11:42 sati 1
• •    7.  Meksiko    athziri    NED u 11:38 sati 1
• •    8.  Nizozemska    "De Granaet    NED u 11:33 sati 1
• •    9.  Velika Britanija    Haydock troop Bearsted    NED u 11:16 sati 1
• •    10.  Velika Britanija    moorstandkein.golcar 4th    NED u 11:19 sati 1
• •    11.  Velika Britanija    5th Romsey    NED u 11:19 sati 1
• •    12.  Velika Britanija    2nd st Ives sea    NED u 11:35 sati 1
• •    13.  Velika Britanija    6us44r Missouri    NED u 11:38 sati 1
• •    14.  Velika Britanija    Wolverhampton    NED u 11:43 sati 1
• •    15.  Velika Britanija    26 th broakmed    NED u 11:45 sati 1
• •    16.  Velika Britanija    4th golcar explorer    NED u 11:34 sati 1
Još nema objavljenih slika.
36. salvette_KLASJE - OI "Klasje" Rezultat: 32
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Austrija    SDI Dubrava    SUB u 15:04 sati 1
• •    2.  Egipat    DI Golub mira    SUB u 6:12 sati 1
• •    3.  Hrvatska    OI Plavi Pingvin    SUB u 10:06 sati 1
• •    4.  Hrvatska    OI Suvara    SUB u 11:54 sati 1
• •    5.  Hrvatska    OI Jarun    SUB u 12:02 sati 1
• •    6.  Hrvatska    OI Jelen    SUB u 10:55 sati 1
• •    7.  Hrvatska    UI Omiš    SUB u 11:54 sati 1
• •    8.  Hrvatska    OI Kalanik    SUB u 15:08 sati 1
• •    9.  Hrvatska    OI Javor    SUB u 5:51 sati 1
• •    10.  Hrvatska    OI Slavonski Hrast    SUB u 10:41 sati 1
• •    11.  Hrvatska    Udruga paških izvišača    SUB u 8:06 sati 1
• •    12.  Hrvatska    UIP Mihaljevica    SUB u 12:10 sati 1
• •    13.  Hrvatska    SK Meje    SUB u 9:16 sati 1
• •    14.  Hrvatska    UI Dugi rat    SUB u 10:58 sati 1
• •    15.  Hrvatska    US Sveti Juraj    SUB u 12:03 sati 1
• •    16.  Hrvatska    SK Split    SUB u 9:06 sati 1
• •    17.  Hrvatska    OI N.B.Šebo    SUB u 13:03 sati 1
• •    18.  Hrvatska    OI Bordo jedinica    SUB u 9:15 sati 1
• •    19.  Hrvatska    OI Bilogorci    SUB u 12:15 sati 1
• •    20.  Hrvatska    OI Betlehem    SUB u 15:10 sati 1
• •    21.  Hrvatska    OI 3. maj    SUB u 9:15 sati 1
• •    22.  Hrvatska    SČ Tornado    SUB u 10:06 sati 1
• •    23.  Hrvatska    IK Javor    SUB u 11:06 sati 1
• •    24.  Hrvatska    OI Jozo Koutni    SUB u 9:14 sati 1
• •    25.  Hrvatska    OI MP    SUB u 2:14 sati 1
• •    26.  Hrvatska    OI Ludbreg    SUB u 21:41 sati 1
• •    27.  Hrvatska    OI Lepoglava    SUB u 16:03 sati 1
• •    28.  Hrvatska    OI Kupa    SUB u 18:10 sati 1
• •    29.  Hrvatska    OI Kamengrad    SUB u 17:01 sati 1
• •    30.  Hrvatska    IO Eucalyptus    SUB u 15:07 sati 1
• •    31.  Srbija    OI Lola    SUB u 10:52 sati 1
• •    32.  Velika Britanija    DUMFRIESSHIRE    SUB u 14:16 sati 1
Još nema objavljenih slika.
37. marta - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 21
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    kamengrad    SUB u 22:58 sati 1
• •    2.  Hrvatska    javor    SUB u 15:52 sati 1
• •    3.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 15:51 sati 1
• •    4.  Hrvatska    plavi pingvin    SUB u 15:39 sati 1
• •    5.  Hrvatska    5RS14M    SUB u 16:19 sati 1
• •    6.  Indija    AZAD scout Troop    NED u 10:39 sati 1
• •    7.  Indonezija    pattimura    NED u 10:44 sati 1
• •    8.  Indonezija    kwartir daerah kalimantan selatan    NED u 9:55 sati 1
• •    9.  Malezija    scout    NED u 10:36 sati 1
• •    10.  Norveška    scouting brouwhuis    NED u 10:45 sati 1
• •    11.  Portugal    1� Grupo    SUB u 15:49 sati 1
• •    12.  Srbija    ivo lola ribar    SUB u 15:48 sati 1
• •    13.  Srbija    oi palanke    SUB u 16:17 sati 1
• •    14.  Srbija    lola    SUB u 23:07 sati 1
• •    15.  Švedska    Lundaänglar    NED u 9:52 sati 1
• •    16.  Velika Britanija    34th norwich    NED u 10:52 sati 1
• •    17.  Velika Britanija    2 milford haven    NED u 10:38 sati 1
• •    18.  Velika Britanija    brightside    NED u 10:46 sati 1
Još nema objavljenih slika.
38. maja - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 16
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bangladeš    dhaka university rover scout    SUB u 11:10 sati 1
• •    2.  Grčka    kokoria    SUB u 11:15 sati 1
• •    3.  Hrvatska    Jarun    SUB u 11:21 sati 1
• •    4.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 15:16 sati 1
• •    5.  Hrvatska    plavi pingvin    SUB u 14:53 sati 1
• •    6.  Indonezija    SAGRA    SUB u 11:16 sati 1
• •    7.  Nigerija    roach    SUB u 11:23 sati 4
• •    8.  Portugal    Troops    SUB u 11:11 sati 1
• •    9.  Portugal    Troops    SUB u 11:11 sati 1
• •    10.  Srbija    udruga izvišača bajna bašta    SUB u 15:21 sati 1
• •    11.  Srbija    ivo lola ribar    SUB u 15:03 sati 1
• •    12.  Velika Britanija    1st Felsted    SUB u 11:19 sati 1
• •    13.  Venezuela    7th woking    SUB u 11:15 sati 1
Još nema objavljenih slika.
39. marin - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 16
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Argentina    OI iovalios a tvoj?    SUB u 16:55 sati 5
• •    2.  Australija    iovalis    SUB u 16:44 sati 1
• •    3.  Austrija    PLAVI PINGVIN    SUB u 16:47 sati 1
• •    4.  Belgija    crno    SUB u 16:43 sati 5
• •    5.  Bosna i Hercegovina    oi visoko    SUB u 16:40 sati 1
• •    6.  Hrvatska    primorje    SUB u 16:51 sati 1
• •    7.  Hrvatska    PLAVI PINGVIN    SUB u 16:39 sati 1
• •    8.  Srbija    oi rv čače    SUB u 16:41 sati 1
Još nema objavljenih slika.
40. Zoka - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 13
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Bosna i Hercegovina    oi smet zenica    SUB u 22:54 sati 1
• •    2.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 19:48 sati 1
• •    3.  Makedonija    ipo kristo jon    SUB u 22:33 sati 4
• •    4.  Portugal    Wwolf Pack    SUB u 22:23 sati 1
41. budzo - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 10
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    iovalis    SUB u 22:20 sati 1
• •    2.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 22:05 sati 1
• •    3.  Hrvatska    kamengrad    SUB u 0:49 sati 1
• •    4.  Makedonija    ipo krste jon    NED u 22:27 sati 4
Još nema objavljenih slika.
42. UISH - UI "Slavonski hrast" Rezultat: 7
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    odred izvišača "Iovaallios" Valpovo    SUB u 13:10 sati 1
• •    2.  Hrvatska    Izvišački klub "Javor" Osijek    SUB u 12:50 sati 1
• •    3.  Hrvatska    Plavi Pingvin, Zagreb    SUB u 12:30 sati 1
• •    4.  Hrvatska    Odred izvišača "Klasje" Šakovo    SUB u 13:45 sati 1
• •    5.  Indonezija    Perkaja - Badang    SUB u 13:34 sati 1
• •    6.  Srbija    Vera Blagojevię, Šabac    SUB u 13:25 sati 1
• •    7.  Švedska    lundaaglar    SUB u 13:00 sati 1
Još nema objavljenih slika.
43. ŠURO - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 6
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    jarun    SUB u 23:07 sati 1
• •    2.  Hrvatska    oi klasje    SUB u 14:03 sati 1
• •    3.  Velika Britanija    scouts    NED u 11:06 sati 1
Još nema objavljenih slika.
44. antonia - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 1
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Srbija    oi palanka    SUB u 16:18 sati 1
Još nema objavljenih slika.
45. Jamanche Klasje - OI "Klasje" Rezultat: 1
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Indonezija    pramuka    SUB u 11:03 sati 1
Još nema objavljenih slika.
46. Martina - OI "Klasje" Rezultat: 1
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
P M   Zemlja Odred Vrijeme Score
• •    1.  Hrvatska    "Vihor    SUB u 22:25 sati 1
Još nema objavljenih slika.
47. A(d)riana - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
48. Adriana - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
49. Daco - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
50. jakobklase - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
51. Jole - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
52. Nino - OI "Istra" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
53. Oi 3maj - OI "3. maj" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
54. pohanah - OI "Jarun" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
55. stiv - UI "Slavonski hrast" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
56. škoro_KLASJE - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
57. tuljan003 - UIP "Mihaljevica" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.
58. Vinko - OI "Klasje" Rezultat: 0
Ostvareni kontakti Prikupljene slike
Još nema kontakata.
Još nema objavljenih slika.

Davanje osobnih podataka na internetu